reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cześć dziewczyny
Mam 20 lat, w maju matura, 11.06.2011 ślub.
Oboje pragniemy dziecka, i tutaj chciałabym Was młode mamy zapytać: czy jeśli zaszłabym w ciąże w kwietniu to czy mogłabym się bawić na swoim weselu w czerwcu?? Czy musiałabym bardzo uważać? Czytałam,że pierwszy trymest jest najważniejszy w rozwoju dziecka.
 
Cześć dziewczyny
Mam 20 lat, w maju matura, 11.06.2011 ślub.
Oboje pragniemy dziecka, i tutaj chciałabym Was młode mamy zapytać: czy jeśli zaszłabym w ciąże w kwietniu to czy mogłabym się bawić na swoim weselu w czerwcu?? Czy musiałabym bardzo uważać? Czytałam,że pierwszy trymest jest najważniejszy w rozwoju dziecka.

Nikt ci tego nie powie bo wszystko zalezy od przebiegu ciazy ja do 5 miesiąca na wf ćwiczyłam tylko dla tego ze ciąża przebiegała dobrze, ale róznie to w ciazy bywa jedni przechodza ja bez problemów a inni od samego poczatku musza ostro na siebie uważać. jak dla mnie najlepiej zajdź w ciaze po slubie nie bedziesz sie sterzowac i stres nie udzieli sie dziecku
 
Cześć dziewczyny
Mam 20 lat, w maju matura, 11.06.2011 ślub.
Oboje pragniemy dziecka, i tutaj chciałabym Was młode mamy zapytać: czy jeśli zaszłabym w ciąże w kwietniu to czy mogłabym się bawić na swoim weselu w czerwcu?? Czy musiałabym bardzo uważać? Czytałam,że pierwszy trymest jest najważniejszy w rozwoju dziecka.

dokładnie tak jak pisała Umi, każda ciąża jest inna, ja większość swojej przeleżałam w łóżku, z czego połowa w szpitalnym.
 
Cześć dziewczyny
Mam 20 lat, w maju matura, 11.06.2011 ślub.
Oboje pragniemy dziecka, i tutaj chciałabym Was młode mamy zapytać: czy jeśli zaszłabym w ciąże w kwietniu to czy mogłabym się bawić na swoim weselu w czerwcu?? Czy musiałabym bardzo uważać? Czytałam,że pierwszy trymest jest najważniejszy w rozwoju dziecka.


Dziewczyny dobrze piszą, zdaj maturę (przecież to też bardzo duży stres) no i na własnym weselu nawet wskazane jest wypić wódkę czy wino ( a wiadomo że w ciąży nie pijemy).
Zaczekaj jeszcze te 3 miesiące na prawdę to nie dużo , zobaczysz że zlecą zanim się obejrzysz, a noc poślubna to dobry czas na staranie się o maluszka :-)
 
hehe ja bralam slub w zaczynajacym 6 miesiacu bawialm sie swietnie nic mi nie dolegalo chco od tego dnia zaczely sie problemy z opuchlizna. udzialu w oczepinach nie bralam z racji zeby nic sie nie stalo... ale zabawa byla super...:)
z tym ze jaks ie ma mozliwosc to lepiej poczekac:D
 
hej laski.....
30 stron...:szok: wybaczcie ale nie dam rady.....
jeszcze nie doszłam do siebie po weselu :confused2:

Wczoraj pół dnia spedziła z dziecmi u okulisty i Sebie trzeba zmienic szkła na + 2 .... do tej pory miał +1.... Kuba ma wade +4 ale narazie czekamy z okularami bo jest za mały... zreszta jeszcze zanim cokolwiek zrobimy z nimi idziemy prywatniebo ta lekarka "nie jest pewna" tego co powiedziała.....:no:
 
dla mnie robienie tatuazu to lepsze niz orgazm:-D chce sobie zrobic ale musze kase najpierw odlozyc bo to bedzie cos duzego napewno:-D
:-D rozłożyłaś mnie na łopatki tym tekstem
Elizka ciebie dopadło to co ja miałam w lutym a młody przydarł ze szpitala w rzeszowie:/ napij sie pepsi gazowanej najlepiej takiej ze szklanej butelki bo jest najmocniej zgazowana powinno ci ulzyć
Daffi a Julka jak zwykle broi:-p


edit

pati jak nie jest pewna... co za lekarka? to tak jakby stwierdziła ze ona nie jest pewna czy jet lekarze... moze po szkole rzeźniczej jest a wydawało jej sie ze po okulistyce
 
reklama
Do góry