reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Magdaa Witaj.
ona Najlepiej juz poczekaj do śłubu, w noc poślubną sie postaracie o dzidziusia. :-D
OPatrycja Skoro ta okulistka nie jest pewna to warto do kogoś innego się przejść. bo jak lekarz stwierdza nie jestem pewny to drąży póki pewnosci nie zdobędzie.
Eliza Szybkiego powrotu do zdrowia.

na razie to tyle, coś mnie bok boli i cieżko siedzieć
miłego dzionka
 
Maagda witamy :-)
Ona20 tez dolaczam do tego co napisaly dziewczyny;-) poczekaj do wesela i potem sie starajcie:tak:
Umi gazowanej? wszedzie slyszalam by rozgazowana pic... hmmm no to spróbuje jak M wróci... ;-p

Kurcze Miki mi marudzi i na kolanach chce tylko siedziec, teraz ledwo usiadl na foteliku i bawi sie, zrzuca wsio... :dry: heh
 
Maagda ominęłam cię wybacz... co tam u ciebie jak Lusia?
elizka ja tez tak słyszałam, ale T. mi kazał wypic i wypiłam po 30 min ulga brzuch mnie tylko troche pobolewał
 
Eliza grypa zoladkowa sie do was przyplatala,ja to mialam tydzien przed roczkiem z Alanem.

Alan od rana mnie wkurza,psoci caly czas....chyba mu sie poprawilo...:-D
 
Fikusek-Adaś też wkurzający,bo zęby w natarciu.

Magdaa- pamietamy,pamiętamy-troszkę nas tu jeszcze zostało. Jak Lusia?? Widzę,ze niedawno 2 latka skończyła- więc wysyłamy spóźnione życzenia STO LAT:) No i co u Ciebie??
 
hej:)

a my byłyśmy z Martynką w sali zabaw, Mała się fajnie bawiła choc zjeżdżac ze zjeżdżalni to ona nie lubi:p choc 3 razy zjechała z moją asekuracją. Basen z piłkami nie dla niej - piłki owszem, ale w baseniku się topi i już się jej to nie podoba, nie czuje gruntu pod nóżkami. Ale wszelkie huśtawki, organki, piłki, były jej:)
Potem zakupy i w drodze powrotnej Miśka padła jak kafka:)
Ogarnęłam i mam chwilę wytchnienia:)
U nas bardzo ładne słonko:) choc wiaterek ciut zimnawy.

Elizka ojj współczuję strasznie, cała rodzinka pochorowana:( zdrówka Wam życzę wszystkim z osobna;*
Kaamaa Tobie też zdrówka;* myślałam wpierw, że może zaciążyłaś:D:p
Callie zdrówka dla Danielka, biedactwo:( co to te choroby tak się trzymają..:( Daj znac co lekarz mówił.
Daffi śliczna Julcia a taka rozrabiaka:p
Magdaa witaj;* ale masz słodką Dziunię:) spóźnione sto latek i dużo radości dla Małej:)
 
My wróciłyśmy przed chwilą ze spaceru, niby ciepło ale jak wiatr zawieje to chłodno.


Vegas fajnie ze MArtynce się podobało.

My też musimy się wybrać nie długo bo Julce bardzo się podobało.


Umi ja wczoraj napiłam się coli i jeszcze bardziej mi się pogorszyło :dry: ja to w ogóle jakaś dziwna jestem :-D


Paula to ucz się, mądra z CIebie babka na pewno zdasz :tak:

Idę trochę w domu ogarnąć i w końcu zjeść śniadanie. Po wczorajszej rewolucji jakoś nie mam apetytu.
 
reklama
Paula powodzenia, z czego te egzaminy?

Daniel ma początki anginy... Jako że jeszcze nigdy nie miał antybiotyku to narazie nie dostaliśmy, tylko Pulneo, Pyrosal, Tantum Verde no i Nurofen na spadek gorączki, jakby się do czwartku nie poprawiło to idziemy po antybiotyk, mam nadzieję, że jednak będzie dobrze. Bidulek jak zasnął o 9:30 tak spał do 11:45, i teraz też śpi już 20 minut... U lekarza jak nigdy rozżalony przy badaniu, no nie to dziecko, gdzie się podział mój kochany Psotnik? :sad:
 
Do góry