reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie... dziewczyny, tylko nie mięso z biedronki!!! PLEASE!!!!!!!!!!! czy to Sokołów czy Morliny to jeden pieron... jest to niewartościowe mięso i jakiego pochodzenia to też nie była bym pewna...
 
reklama
powiem szczerze że tatara spróbowałam raz od męża... było dobre ale jakoś nie jem. W ciąży surowego mięsa nie wolno, a teraz karmię piersią ciągle i też mam do tego dystans. Natomiast mój mąż i tatko uwielbiają:)
 
A ja uwielbiam tatara ale tez wieki nie jadlam...miesa z supermarketu na surowo bym w zyciu nie zjadla chociaz teraz to juz nigdzie nic pewnego a szkoda..kiedys sie jadlo z surowym zoltkiem, ogoreczkiem, cebula..mmmm takie beztroskie czasy i mama krecila kogla mogla na deser :-D

Kasiek a co u ciebie jak sie czujesz??? Jak maly rozrabiaka??
Perfeciu czekam w napieciu co wymyslisz!!
Agi ja bym oddala ale chyba stad nie dojedzie? :(

DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY Lila oczywiscie strzelila jednak focha i nie chce spac :eek:
images.jpg
 
witajcie

kasiek nie zgadzam sie z Twoja opinią, Biedronka podobnie jak Aldi w niemczech dostała najwyzsze noty jakości i spełnia wszelkie standardy jesli chodzi o zywnosc pakowaną w sklepach sieciowych, pozatym mieso tam jest dostarczane przez morliny i sokołów, dodatkowo pakowane prózniowo lub w atmoswerze sterylnej, z wkładami zapewniajacymi pochłanianie nadmiaru wilgoci i przedłużającymi swierzośc - pod względem technologicznym miesą to jest wysokiej jakosci i pochodzi z dobrej klasy zwierząt , zostało to dokładnie przebadane przez instytut jakosci zywnosci.
np polędwiczki wieprzowe czy tez wołowina na zrazy.........

niektórym jak prezesowi Kaczynskiemu Biedronka kojarzy sie ze sklepem do "ubogich" nic bardziej mylnego i naiwnego;-)))
pod aldiego w niemczech przyjeżdzaja S klasy i nie tylko, nie ze względu na to ze jest tanio tylko ze wzgledu na jakosc sprzedawanych tam produktów a cena to dodatkowy atut, Biedronka jest firmą która w ubiegłym roku osiągneła najwieksze przychody ;-)))))
 
supermarkety maja rzeczywiscie restrykcyjne normy. Mieso musi byc tak naszpikowane chemia zeby sie nie rozpadlo przez 2-3 tygodnie od dostarczenia go na polki :-D:-D

KASIEK dzieki za wpis jaki fajny ;-)

Zapomnialam wam przekazac pozdrowienia od naszej blizniaczej mamy EWUS0209, buziaki oczywiscie tylko dla przyjaznych i zyczliwych jej forumek :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Klementinko nie wiem, mysle ze zrobilo jej sie wtedy bardzo przykro. Chlopaki duze (ponad 10kg) rozrabiaja i rozsmieszaja mame do lez (pewnie cos w stylu filmu Perfecty wczoraj :)) Szymek bedzie mial (jesli bedzie zdrowy) 6 kwietnia operowana przepukline, trzeba bedzie ostro zacisnac kciuki! Dzielna kochana kobitka z niej!
 
Halo!!!! Czy ktoś się za mna stęsknił ( prócz mojej kochanej psiepsióły ;-)).
Oj ciężki dzień miałam. Walczyliśmy z mężem ze skalniakiem. Totalna demolka na podwórku. Z tego wszystkiego wyszło ,że jutro musimy przerobic i przekopac oczko, bo nie pasuje już do skalniaka.:-) Uwielbiam wiosne!!!!
Byłam dzisiaj z Jasiem u lekarza, ale jest tylko lekko podziębiony, za to ja, dwa tygodnie po antybiotyku zaś znowu chora. Wrrrrr..... Jutro ostatni zabieg i jestem freeeee!!!!!!!!



UWAGA mamy lewa górna dwójkę;)


No moję najserdeczniejsze gratulacje dla kochanej synowej!!!!! Wielkie buzi od nas.:tak:

Emalia a Gaja po wczorajszym ugryzieniu kota w nosek atakowała dzisiaj mój:(

No co ty gadasz. Taki gryzoń nam rośnie:-D:-D:-D Jasiek ostatnio Ole w rękę próbował ugryźc, ale ,że mu sie nie zmieściła do buzi to tylko ją uślinił;-)

supermarkety maja rzeczywiscie restrykcyjne normy. Mieso musi byc tak naszpikowane chemia zeby sie nie rozpadlo przez 2-3 tygodnie od dostarczenia go na polki :-D:-D

KASIEK dzieki za wpis jaki fajny ;-)

Zapomnialam wam przekazac pozdrowienia od naszej blizniaczej mamy EWUS0209, buziaki oczywiscie tylko dla przyjaznych i zyczliwych jej forumek :tak::tak:

Brakuje jej mi tutaj. Mam nadzieję ,że jeszcze do nas wróci. Oczywiście kciuki będę bardzo mocno trzymała za zabieg. \
Ewuś wielkie Buzi dla waszej trójeczki:tak:

Dla wszystkich kochanych miesięczniaków a szczególnie dla 10-miesięcznej już Lilusi, wszystkiego naj naj od ciotki i Jasia. Podkreślam ,że dla wszystkich!!!!!!!!!
 
reklama
Liliti - być może masz racje, ale ja tam wole ostrożnie z takimi sklepami... a mielone kupuje w sklepie gdzie mi sami mielą i sama wybieram mięso... mam uprzedzenie co do biedronki... ale to może dlatego że nie jest to polski sklep i denerwuje mnie fakt że wykańcza polskich konkurentów, między innymi mnie... :(

Dziewczyny, mój mąż cały dzień narzekał że mu niedobrze a teraz mnie mdli... nic takiego nie jedliśmy... czy uważacie że mogliśmy się jakimś świństwem zarazić na basenie? bo boję się o młodego...
 
Do góry