reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czwarta! :)
Zycze wszystkim milego weekendu!
Wszystkiego naj, naj, naj dla Jasia, Oskara i Kamila :)

Perfekta - kalendarz bardzo fajny :) Dodałabym jeszcze właśnie z jakiego miesiąca są nasze dzieciaczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry :-)

U nas dzis ma byc 25 stopni Na razie jest 14 w cieniu ciekawe ciekawe :szok::-D Milej soboty!!

WIELKI BUZIAK DLA JASIA mam nadzieje ze bedzie grzeczny i zadowolony z wyjazdu!!!
Oraz ogromny bukiet kwiatow dla Oskarka, juz nam nie choruj kochany!!
 
Dobry - po południu wkleję nowy kalendarz , troszke inny. O 13 mam fryca i znów będe ruda , wredna , kostropata:):p:p:p
hehe jakos ten rudy kolor pamieta bodajze z puerwszego zdjecia;)
Fajnie mnie maz tez wygania ale ja sama nie wiem co chce na tej głowie;)
Mysle, że teraz bardziej spokojnie a na roczek Gai zaszaleje;)
 
Cześć kochane!

U mnie już lepiej... tzn. już nie jestem umierająca! było to tylko jakieś jednodniowe zatrucie lub grypa żołądkowa... na szczęście małemu nic nie jest!

Perfecta - fajny pomysł z tym kalendarzem!

Koriander - WOW! 25 stopni... super! jak ubierasz Lilcie w taki ciepły dzionek?

Ostatnio w czwartek było super ciepło i mój mały siedział sobie na działeczce w długich bodach i sweterku i rajstopkach i spodenkach... bez czapki!!! uważacie że to jest ok? nie chcę go przegrzewać, a w sumie jak był malutki zeszłego lata nie zakładałam mu czapek...
 
Cześć kochane!

U mnie już lepiej... tzn. już nie jestem umierająca! było to tylko jakieś jednodniowe zatrucie lub grypa żołądkowa... na szczęście małemu nic nie jest!

Perfecta - fajny pomysł z tym kalendarzem!

Koriander - WOW! 25 stopni... super! jak ubierasz Lilcie w taki ciepły dzionek?

Ostatnio w czwartek było super ciepło i mój mały siedział sobie na działeczce w długich bodach i sweterku i rajstopkach i spodenkach... bez czapki!!! uważacie że to jest ok? nie chcę go przegrzewać, a w sumie jak był malutki zeszłego lata nie zakładałam mu czapek...
Wywołałam Cie telepatycznie;)
Wlasnie zaczełam pisac posta gdzie jestes:)
 
Witajcie weekenedowo:)
Byłam wczoraj w knajpie ze znajomyi z pracy, ale bylo super! pierwsze piwo od 1,5 roku:) i nie było tak strasznie:)i nawet przy tym piwie do fajek mnie nie ciągnęło - więc uwazam się za wyleczoną z nałogu tytoniowego:)
No to zabieram się za mycie okien - może wtedy świat wyda mi się piękniejszy:)

Jasiu, Kamilu - wszystkiego najlepszego!!!samych slonecznych dni!!!

To już 10 mcy - ale to leci...

Miłego dzionka, mnie czekają wiosenne porządki

Chciałabym puścić Oskara na spacer, wczoraj skończył antybiotyk i sama nie wiem, ale jest dosyć ciep[ło, jak myslić nie zaszkodzi mu?
 
reklama
Witajcie weekenedowo:)
Byłam wczoraj w knajpie ze znajomyi z pracy, ale bylo super! pierwsze piwo od 1,5 roku:) i nie było tak strasznie:)i nawet przy tym piwie do fajek mnie nie ciągnęło - więc uwazam się za wyleczoną z nałogu tytoniowego:)
No to zabieram się za mycie okien - może wtedy świat wyda mi się piękniejszy:)

Jasiu, Kamilu - wszystkiego najlepszego!!!samych slonecznych dni!!!

To już 10 mcy - ale to leci...

Miłego dzionka, mnie czekają wiosenne porządki

Chciałabym puścić Oskara na spacer, wczoraj skończył antybiotyk i sama nie wiem, ale jest dosyć ciep[ło, jak myslić nie zaszkodzi mu?

Ja bym poszła:)
 
Do góry