reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

laski, brzuch mnie ciagle boli. ciagnie jak na @ caly czas, ale najbardziej to takie kolkowo-dziwne cos z prawej strony, rano bolalo baaardzo, ale po 2 nospach troche przeszlo. teraz znowu boli. fak.

nie, nie moge rodzic, do jasnej, mam nadzieje, ze to jakies dziwne kolki!!!
i jak tam? moze wez paracetamol teraz i jakis cieply kompres? A moze rodzic. U kazdego to wyglada inaczej :-)

Ile dni leży się w szpitalu po CC?
nasza pandorka wyszla po 2 dniach wiec to chyba wszystko zalezy od indywidualnego stanu zdrowia.

ja tez 3mam kciuki za baby.

U nas dzis slonko i ma byc jak do tej pory najcieplejszy dzien w roku. Wiec ja zaraz wstawiam pranie. Firany wypiore. Super :-D tak chcialam slonko jeszcze przed porodem rzeczy wszystko poprac no i mowisz masz :-D

to ja lete prac, sprzatac i gotowac :-D
 
reklama
agateczka nie przejmuj sie...dzidzia bedzie po prostu mniejsza i drobniejsza- ludzie tez sa rózni...
moja mala tez jest z tych drobinek, poza nami sa na forum jeszcze inne dziewczyny, których maluszki to drobinki :)
 
Agateczka nie przejmuj się, masz jeszcze troszkę czasu, dzidzia na pewno podrośnie :) najważniejsze, żeby miała 2,5kg, a z tego co piszesz, to pewnie już ma albo lada dzień będzie miała ;) odpoczywaj dużo i dobrze się odżywiaj i wszystko będzie dobrze :)

a co do wychodzenia po cc ze szpitala to chyba też dużo od szpitala zależy... u nas chyba po 5 dniach, nie słyszałam, żeby ktoś wcześniej wychodził...
 
Hej babeczki!

Wczoraj rano mi net wyłączyli i cały dzień miałam syndromy odstawienia od bb. Bardzo nieszczęśliwa byłam. Ale już jest :-)Od 9 nadrabiałam ;-)

baby oby szybko poszło !!!

Dziś jedziemy meble kupować do Ikei , malowanie na finishu w ten weekend będziemy już na nowym :-) w sumie już się nie mogę doczekać rozpakowywania. No a najbardziej to efektu :-) Potem zaczynam pić herbatkę.
 
anisad, no dawaj datę bo nie mogę się doczekać...

Co do spotkania Trójmiejskie, ja jeszcze jestem ale jutro jade juz do siebie bo mam wizytę wieczorem. Ale nie ma się co stresować, spotkamy się już z wózkami, będzie super ciepełko, a my będziemy mniej stękające i bardziej sprawne ruchowo :-).
 
no i dobrze, w klifie to juz bym sie wolala nie pokazywac ;-) nie wygladam za dobrze, oj nie, spuchla mi geba chyba (wszyscy mowia, ze inaczej wygladam) i jakies plamy, blada, sina.. a idzcie, koszmar i tyle, po rumi jeszcze moge chodzic, ale do gdyni nie wjezdzam :-D

bosz, laski, naprawde niedobrze mi. moze sie poloze, ci przestali tluc, bo deszcz pada.. ale ten fryzjer..
 
reklama
zadnego trójmiejskiego spotkania w najblizszym czasie nie bedzie, bo najpierw to musza co poniektórym włosy odrasnac :-D (buziak ducha)

no własnie, widzimy się za dwa lata :-D

ducha, moja droga.... Ty urodzisz 21 kwietnia :-)

ło matko, dopiero?! i na święta z rozwalonym kroczem?!?!?! Nie, tak być nie może cholercia, ale dzięki anyway...
 
Do góry