reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie moje drogie ;-* Dziękuję z całego serduszka za kciuki za moją fasolkę ;-* Pojechałam dzisiaj do innej lekarki bo nie mogłam jakoś wytrzymać do jutra. Okazało się,że to faktycznie dopiero 7 tydzień,że termin mam na 15 grudnia jednak. Z serduszkiem wszystko dobrze,lekarka powiedziała,że ona za innego lekarza sie wypowiadać nie będzie,ale mimo wszystko nie chce jej się wierzyć,ze tak źle było z dzidziulkiem,i nagle ciąży zagrożonej nie ma...
 
reklama
firanka- to cudowna wiadomość!:-) Teraz wszystko z dzidziusiem powinno być już dobrze.:tak: Czasami jednak warto pójść do innego lekarza.

Niech was nie dziwi mój starankowy suwaczek- zmienię go na ciążaowy po wizycie u gina jak wszystko potwierdzi. Teraz nie chcę zapeszać. Mam tylko pozytywne wyniki 3 testów. A dzisiaj byłam na becie, jutro wyniki. Trzynajcie &&&!
 
Ostatnia edycja:
Asana warto,warto ;-) jestem mega szczęśliwa,a jaka spokojna ;-) uffff ulżyło mi niesamowicie ;-) A Ty kochana na pewno jesteś w ciąży ;-)
 
firanka brawo!!! super wiadomość :-)

U mnie też się coś ruszyło, za tydzień pierwsza wizyta z położną, pewnie takie organizacyjne spotkanie ale już coś.
Ja powiedziałam już prawie wszystkim, nie mogłam wytrzymać dłużej z ta tajemnicą jak 5 dni...
 
firanka cieszę się z Tobą!:laugh2:
Ja po świętach okrąglejsza pewnie o parę kilo z obżarstwa.
Oczywiście z racji, że teściowa się pochwaliła siostrze, że synowa w ciąży, to już cała rodzina ze strony męża wie. Zresztą ciężko w ogóle utrzymać taką wiadomość w tajemnicy i ja też już wypaplałam kilku osobom, ale takim najbliższym :)

W moczu niestety wyszły mi bakterie, jakie i jak dużo dowiem się jutro i zapewne czeka mnie kuracja antybiotykowa :(

Cały czas czekam na drugi trymestr, ale się dłużą te tygodnie. Wydaje mi się, że już będę wtedy spokojniejsza, bo to taki już mniej niebezpieczny czas. W poniedziałek do ginekologa razem z mężem, pierwszy raz zobaczy na żywo co zmajstrował :) Dla mnie to będzie 3 USG, ale już też się nie mogę doczekać :)
 
firanka wiedzialam, ze wszystko sie ulozy:-)

Ja od kilku dni weszlam w mniej mily okres, mam mega mdlosci i dzis jak robilam obiad, to niestety moa musial sobie sam dokonczyc. Wyladowalam w toalecie, ale cale szczescie falszywy alarm... wszystko mi "smierdzi" i malo jest rzeczy, ktore potrafie zjesc:-( katastrofa.... mam nadzieje, ze mi to minie, byle sie nie pogorszylo. Trzymajcie sie dziewczyny!!!
 
Agniesia najpierw byłam u Spychały (ordynator położnictwa w KŚR),a dzisiaj byłam u Zofii Fisher.

Wiem dziewczyny kochane jesteście ;-) Kamień spadł z serca,a mam też takie mdłości,że masakra.ale dostałam ulotkę informacyjną co jeść,żeby minęły mdłości poranne,a co żeby minęły w ciągu dnia. ;-)
 
reklama
tajenka ja miałam to samo. W sumie nadal mam ale już mniej. Nie mogłam nawet do kuchni wejść bo od razu mnie mdliło nie wspominając o otwarciu lodówki. Nic zjeść nie mogłam bo wszystko "za mocny smak i zapach" miało :/ Coś strasznego. Na śniadanie wielkanocne zjadłam tylko suchy kawałek chleba z sałatą. Od dwóch dni mi jest troszkę lepiej. Boli mnie podbrzusze jak na okres.
U mnie już cała rodzina wie o ciąży. Wiadomość rozeszła się z prędkością światła.
Zazdroszczę Wam dziewczyny rozmiaru 34. Ja niestety należę do "większych" osób. Mój rozmiar 42 :/ Nie mogę sobie pozwolić na ciągłe podjadanie bo w końcu 100kg będę ważyć :/Obawiam się tego strasznie.
 
Do góry