reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja również witam
U nas nocka jakoś przeleciała, pomijając pobudkę Mayki o 1 w nocy na 2 godziny :baffled: Wczoraj miałam okrutny ból głowy, nie miałam żadnej tabletki przeciwbólowej w domu, a wiem, że w ciąży można jedynie paracetamol wziąć, np apap. Ale kumpela dała mi pomysł, żeby wypić z łyżeczkę syropu przeciwbólowego dla dzieci, akurat tego z paracetamolem. No i powoli jakoś przeszło.

Współczucia dziewczyny tych waszych mdłości i wymiotów, ale już niedługo mija pierwszy trymestr i z reguły te najmniej przyjemne objawy znikają. Trzymam kciuki żeby u was zniknęły.

Pójdę dziś na spacer coby mała powietrza złapała troszkę, ale strasznie u nas wieje i nie wiem ile wytrzymamy. Trzymajcie się mamusie
 
reklama
Witam Mamusie ;-)

Scholastyka teraz mi przypomniałaś,że ja w ciąży z Nicunią też miałam rozwolnienie ;-) nie martw się na zapas,to szkodzi dzidziusiowi i Tobie ;-)

Ja wróciłam od hematologa,ogólnie mam tam jakiś przewlekły niedobór żelaza i z jednej strony ciąża mnie teraz ratuję bo leki mi w miarę ustablilizują poziom hemoglobiny,a z drugiej może okłamać wyniki,ale najważniejsze,że teraz nie mam miesiączek 10 dniowych. Do tego mam skierowanie do laryngologa,ale damy radę ;-)
 
Witam

U nas też wolne dzisiaj tak więc zaraz z mężem zabieramy się za porządki w domku.

Co do toxo,no właśnie chyba chciałabym wiedziec,czy chorowałam na to,czy może jeszcze wszystko przede mną.Trzeba też uważac jak się grzebie w ziemi ;-)
Ja sobie ostatnio w donicach posadziłam truskaweczki i pomidorki ;-)

bajeczko u nas też strasznie wieje,ale świeci piękne słoneczko :-)

Firanko a masz problemy ze zdrówkiem,że po lekarzach latasz?

Ja żelazo w każdej ciąży brac musiałam to i pewnie w tej mnie nie ominie :dry:

ja wczoraj wyciągnęłam z głębin szafy moje ogrodniczki ciążowe i inne ciężarówkowe ciuszki,hieh....wypiorę i będą czekały na założenie :blink:
 
a bierzecie jakieś witaminy poza kwasem foliowym?i jak samopoczucie?ja mam mdłości okropne od luteiny ale jakoś narazie daję radę
 
Hej,
wczoraj dostalam silnego krwawienia i niestety poronilam, takze niestety moj syn bedzie musial poczekac jeszcze troszke na rodzenstwo.
O 22 zrobili mi zabieg ( bo musialo minac 6 godzin od ostatniego posilku), a dzisiaj rano wypuscili do domku.

Dziewczyny uwazajcie na siebie i Wasze malenstwa. Trzymajcie sie cieplutko.
 
Hej Kochane!
Ostatnio mnie nie było a nadrukowałyście tyle,ze nie wiem czy dam radę nadrobić.
Widzę,że niektóre z nas mają wrażenia zwiazane z wymiotami.
Ja miewam mdłości kiedy jestem głodna.
Czekam niecierpliwie na moje pierwsze usg które będzie 28 maja i zazdroszczę Wam wszystkim , które widziały już swoje Skarby:-):tak:
Jos co u Ciebie? Jak tam synek ? wie już o rodzeństwie?

Hej,
wczoraj dostalam silnego krwawienia i niestety poronilam, takze niestety moj syn bedzie musial poczekac jeszcze troszke na rodzenstwo.
O 22 zrobili mi zabieg ( bo musialo minac 6 godzin od ostatniego posilku), a dzisiaj rano wypuscili do domku.

Dziewczyny uwazajcie na siebie i Wasze malenstwa. Trzymajcie sie cieplutko.

Tulę Kochana...Bardzo mi przykro:-(
 
Witam wszystkie mamy :)Mam na imię Agnieszka i bardzo się cieszę ,że udało mi się tu trafić chociaż samą ciążą nadal jestem troszkę przerażona( 5 lat starań).Mam termin na 6 grudnia:)i zamierzam rodzić w Grodzisku Wlkp. bo mam miłe doświadczenia z tamtego szpitala.Mam tylko nadzieję ,że zdążę dojechać bo mieszkam w Poznaniu:)
 
reklama
Do góry