reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Witajcie
My z R stwierdziliśmy,ze na początek zakupimy tylko wózek głęboki klasyczny ,wszyscy znajomy mówią nam ze te spacerówki z wersji 3w1 są albo za ciężkie albo tandetne, a potem, pewnie wyjdzie ze na wiosnę kupimy porządną spacerówkę kiedy mała będzie już starsza.Zresztą pasuje nam taki układ bo nie mamy jeszczce gdzie tego wszystkiego pomieścić(mieszkamy z rodzicami R).
 
reklama
Witajcie
My z R stwierdziliśmy,ze na początek zakupimy tylko wózek głęboki klasyczny ,wszyscy znajomy mówią nam ze te spacerówki z wersji 3w1 są albo za ciężkie albo tandetne, a potem, pewnie wyjdzie ze na wiosnę kupimy porządną spacerówkę kiedy mała będzie już starsza.Zresztą pasuje nam taki układ bo nie mamy jeszczce gdzie tego wszystkiego pomieścić(mieszkamy z rodzicami R).

Racja, spacerówki z wersji 2 czy 3w1 są ciężkie, zwykle wozi się w nich dziecko krótko i przerzuca na parasolki czy inne spacerówki:-)
 
Kati my tez tak chcielismy zrobic ale wiekszosc nowych wozkow nie kupisz w innej wersji jak 3 w 1 lub 2 w 1 a jak bylismy w sklepie i pytalismy o sam wozek to sie okazalo ze taka marita tylko z gondola kosztuje duzo wiecej np. niz Jedo Bartatina w wersji 2w1. Dlatego stwierdzilismy ze kupimy Jedo ze spacerowka a jak sie nie sprawdzi to kupimy pozniej lepsza na wiosne.Z moich obserwacji wynika po prostu ze inaczej sie nie oplaca. Co innego jesli ktos kupuje uzywany wozek i ma mozliwosc kupic tylko gondole
 
Witajcie
My z R stwierdziliśmy,ze na początek zakupimy tylko wózek głęboki klasyczny ,wszyscy znajomy mówią nam ze te spacerówki z wersji 3w1 są albo za ciężkie albo tandetne, a potem, pewnie wyjdzie ze na wiosnę kupimy porządną spacerówkę kiedy mała będzie już starsza.Zresztą pasuje nam taki układ bo nie mamy jeszczce gdzie tego wszystkiego pomieścić(mieszkamy z rodzicami R).

Dlatego też, my zdecydowaliśmy,że zadowolimy się wózkiem po mojej bratanicy, a później kupimy lepszą i lżejszą spacerówkę.
 
Asia* fajnie wygląda ten wózek:tak:

Faktycznie spacerówki z 3w1 czy 2 w1 są cięższe, ale np ja z roana spacerówki byłam bardzo zadowolona :-)
Jest ciężka,ale mimo, że mieszkam na 4 piętrze nigdy jej nie wnosiłam tylko wciągałam, kółka ma do tego stworzone :-)
Teraz mamy mniejszą spacerówkę dla Adasia, z przekładaną rączką, bo jednak przełożyć całe siedzisko było ciężko, a czasami słonko tak dawało....
Mam taką spacerówkę, jest lekka, wszędzie się mieści, typu większa parasolka :-)
Gdybyście kiedyś szukały, to polecam :-) taki na wypady, spacerki z biegającym Szkrabem w sam raz :-)
LEKKI WÓZEK QUATRO CADDY PRZEKŁADANA RĄCZKA !!! (1707738436) - Aukcje internetowe Allegro
 
Tak wygląda nasz wózek
023.jpg021.jpg
 
reklama
My zamówilismy wczoraj Tako Jumper X, kolor grafitowo-turkusowy. Ciężki to był wybór, tyle tych wózków no ale mam nadzieję że się sprawdzi. Za to mąż tak z nudów zaczął jeszcze wózki w sklepie oglądać i był zachwycony jak się prowadzi Mutsy :-)
 

Podobne tematy

Do góry