reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
danii dzięki, ja trzymam kciukasy za Ciebie ,szybko minie czas chodż sama pamiętam,że nie mogłam się doczekać końca zwłaszcza ,że w tym czasie siedziałam w domu i z dnia na dzień mi się dłużyło,tym razem mam zamiar pracować i się nie denerwować tak wszystkim,będziemy z Tobą ,więc nie masz co się martwić i pytaj o wszystko co Cię ciekawi ;-)a krótki czy długi protokół ?z tego co piszesz to chyba krótki?
 
andzia - też jestem na etapie badań genetycznych. Niestety na NFZ np. w krakowie trwa to ok. 8 miesięcy:szok: Mam jescze 2 namiary na Łódź i Rzeszów i w poniedzialek będę się dowiadywac jak tam jest na NFZ. Jeśli podobnie to idę prywatnie. U nas koszt 640zł od pary. Najtaniej udało mi się znaleść w tej cenie.
No i powiem Ci jescze, że mam cholernego cykora.

Dotti - co daje akupunktura przy IVF??????

Meg - z tego, co słyszałam I z tego co mi mój akupunkturzysta powiedział, to jest wskazana na lepsze ukrwienie macicy (endmometrium) I generalnie polepszenie krwioobiegu. Szczególnie zalecana jest po transferze aby "podtrzymać wszystko na górze", żeby wstrzymać ewentualne krwawienie @.

zuzanka81 - u mine kochana samopoczucie po jest ok. Ale ja już biegam na akup. długo bardzo, od 2009 r. Cały zeszły rok chodziłam regularnie co tydzień I wyregulowałam sobie miesiaczki (przy moim pcos nieregularne bardzo). Teraz biegam co 2 tyg. Generalnie, nie czuję się już tak ospała w trakcie dnia jak kiedyś I energii mam więcej:) Poza tym, pomaga mi na bóle migrenowe głowy, bóle uszu, brzucha, zęba itp.
 
To ja z całych sił zaciskam kciuki, ja dopiero za tydzień zaczynam wyciszanie, transfer dopiero gdzieś pod koniec sierpnia, tak bardzo chciałabym już to mieć za sobą

Danii- stresa mam jak 150! Tak bardzo bym chciała, żeby się udało. Będę trzymała kciuki za Ciebie mocno- ja już wtedy powinnam wiedzieć, czy nam się udało:)
 
dotti79 to ja też mam taką nadzieję,że mi to pomoże,bo ja wiecznie jestem ospała,mam bóle głowy a teraz dodatkowo zaczęły mi nerki dokuczać więc biorę się najpierw za układ moczowy bo mi powiedziała,już mam skierowanie na usg nerek ,badanie ogólne moczu i posiew moczu,ale od dłuższego czasu wiedziałam ,że mam się za to wziąść i tak odkładałam ,odkładałam aż mi akupunkturzystka powiedziała i trochę wstydu narobiła bo staram się o maleństwo a zaniedbałam się od marca :eek: .Więc mnie uspokoiłaś bo ja też mam chodzić co tydzień a kosztuje mnie to 160 zł za wizytę :baffled:więc jak pomaga to mi ulżyło ;-)
 
lolitko gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaglądałam tu co jakiś czas na wieści od ciebie i wkońcu sie doczekałam! strasznie sie ciesze !

trzymam kciuki za betke :) no i wracaj w końcu do nas na prywatny... :p
 
lolitka gratuluje!!!!super!!!bardzo się ciesze:) Przesyłaj wiruski powoli:D
dotti79 i danii ja też podchodzę w sierpniu. W piątek mam punkcję i w poniedziałek transfer i mam nadzieje ze bedzie ok;-). Narazie byłam w piątek na wizycie kontrolnej i w jednym jajniku niestety torbiel, a w drugim 8 komóreczek. Doktor powiedział że jak na takie niskie AMH, które u mnie wynosi tylko 0,2 to jest bardzo dobry wynik i jak się tyle uda pobrać wszystkie to będzie ekstra-także mam taką nadzieje:).
dotti79 to my w podobnym czasie będziemy:) choc ja troszke później:)

Dziewczyny a powiedzcie mi czy na punkcję trzeba zabrać jakaś koszulke-piżame pantofle czy coś???Krolik Ciebie tym bardziej prosze o odpowiedz bo leczymy się u tego samego doktora, choć myślę że wszędziejest jednakowo:)
dotti79 trzymam mocno kciuki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Isia25 to zależy od Ciebie ,czy weżmiesz koszulkę na zmianę czy nie,przynajmniej w Novum tak jest że zakładasz taką ich spódniczkę jak na wizytach ginekologicznych ,ja sobie wzięłam koszulkę długą i ciepłe skarpetki każą zabrać bo stopy przy punkcji marzną :eek:zresztą przy podpisie umowy i dokumentacji całej dają Ci instrukcję co i jak to wygląda i co masz wziąść ze sobą ,aa i do punkcji nie wolno używać perfum ani dezodorantów.
Trzymam kciuki &&&&
 
reklama
danii dzięki, ja trzymam kciukasy za Ciebie ,szybko minie czas chodż sama pamiętam,że nie mogłam się doczekać końca zwłaszcza ,że w tym czasie siedziałam w domu i z dnia na dzień mi się dłużyło,tym razem mam zamiar pracować i się nie denerwować tak wszystkim,będziemy z Tobą ,więc nie masz co się martwić i pytaj o wszystko co Cię ciekawi ;-)a krótki czy długi protokół ?z tego co piszesz to chyba krótki?

Z tego co gin mówił to raczej długi, od 7ego mam wyciszanie i od 18 stymulację, planują punkcję 29 sierpnia.
 
Do góry