reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ten pierwszy temat od Twojej siostry bardzo fajny :) może mogłabym odgapić coś pod tym kątem :p A co do magisterskich to ja też mam cały czas dylemat czy iść od razu czy zrobić sobie przerwę, póki co nie zdecydowałabym się na pracę w szkole ze względu na moje obecne zarobi a zarobki nauczyciela. Chyba, że zdecydowałabym się na mgr z oligo wtedy płaca też inna...
o losie nawet nie przypominajcie mi o pracy mgr....ja sobie wybralam temat "myslenie intuicyjne a przywiazanie w relacjach partnerskich" i nie mam pojecia od czego zaczac:eek:

dzien dobry
ja dzis jestem zla bo oczywiscie z fasolka sie nei udalo znowu :(
mam plamienia brazowe a wiec @ idzie wielkimi krokami
ja siedze jak na szpilkach by dostac juz te wyniki hormonow (niestety tutaj sie czeka tydzien) i biegusiem do endokrynologa lece..
eh. smutno mi
teraz sie nie udalo, to moze nastepnym razem sie uda, nie ma co plakac, tylko myslec pozytywnie!!:-)

Neciuszka...ciesz sie kochana, ze znalazlas od razu lekarza ktory ci pomoze, bo ja szukam juz od 4 lat...i jakos znalezc nie moge...a na pewno wszystko bedzie dobrze...dupek ci nie zaszkodzi, wrecz pomoze , jezeli owu byla stwierdzona przez gina. ja 3mam &&&&&

Dziura...Milena J to JAAAAAAAAAAAAAAAA:-D
 
odebrałam bete
1 dzień po @(która nieprzyszła;-)) było 466
po 48h czyli 3 dni po @(która nieprzyszła
wink2.gif
) 1211

No a Ty się tak martwiłaś! I co i co teraz? Dupę wystawiaj na klapsa!

Uciekam do wanny i do spanka :) Milego wieczorku kobietki ;)

Dobranoc :*

nie martwię się tylko trochę chodzi mi to po głowie:-p :-D
dochodzę do wniosku, że właśnie przez takie baby brakuje naprawdę dobrych fryzjerów:wściekła/y:

Kochana no to Ty pokaż swoje umiejętności by takim babsztylom wszystkie włosy z głów powypadały :-D

Ciężarówki jaki materac lepszy? gryka-pianka czy pianka?? bo zamawiam łóżeczko i nie wiem jaki materac...

Ja kupiłam piankę, ponoć na necie ciężarówki też taki materac polecają, jakiś ekspert też polecał piankę i lateksowe a odradzał właśnie grykę czy kokos.

Sorki, ale małżyk potrzebował spaceru i świeżego powietrza byliśmy nad rzeką.

Sprawa wygląda tak: Była owulacja wczoraj z lewego jamnika, krwawienia takiego nie powinnam mieć bo to świadczy o dużych wachaniach poziomu hormonu co utrudnia zajście. Pomijając moje tyłozgięcie to mam nie za dużą błonę śluzową ale stwierdził że wystarczy, zalecił seksik od tyłu. Dostałam duphaston na 10 dni od niedzieli, więc i cykl się wydłuży o kilka dni. W przypadku ujrzenia dwoch kreseczek mam w domu receptę na kolejy duphaston i natychmiast mam zacząć brać, zadnego dźwigania i przemęczania się mam uważać bardzo i się zgłosić do niego. Jeśli przez dwa cykle nic nie będzie dał na wszelki wypadek skierowanie do poradni w której pracuje a zajmuje się leczeniem niepłodności i wtedy na nfz porobi mi i małżowi badania kompleksowe. Ogólnie wieści nie najgorsze ale najlepsze też nie.

No kochana, no to małż będzie zadowolony biorąc Cię od tyłu :-D
Mój uwielbia tą pozycję w dodatku nie wiem dlaczego na wszystkich pozycjach od tyłu bardzo szybko dochodzi :-D

Trudno powiedzieć :zawstydzona/y:
Mam zupełnie rozregulowane cykle. Już dawno powinna być :( /czytaj: na początku sierpnia/
Ale wtedy robiłam test i niestety była tylko jedna kreseczka :(

Czekaj czekaj kochana, termin @ miałaś mieć na początku sierpnia, a Ty jeszcze nie polazła do lekarza? Kochana nooo!
 
Nie poszłam, bo @ pewnie nie przyszedł ponieważ brałam 10 lat anty... Podobno organizm potrzebuje troszkę czasu, żeby się przestawić. Jak do 10.09. nie przyjdzie to lecę do mojego dżina.
 
Lekarza mam wspaniałego, odpowiedział na wszystkie moje pytania zrobił badanie, potem usg wyjaśnił wszystko, wprawdzie wydałam na tą wizytę ostatnie 100 zl ale nie żałuję, jestem spokojniesza. To on zaczął kombinować z różnymi badaniami u mnie bo dawniej miałam problemy różne a to co chwilę stan zapalny a to coś tam i okazało się że mam małą niedoczynność tarczycy.

Jestem dobrej myśli, tylko jakaś taka zmieszana troszki tymi wiadomościami.
 
reklama
Do góry