reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
no i MIlka urodzila - gratulacjeeeeeee:-)

kingolinka - mnie tez cos lapie, wstalam z zapchanym nosem i gardlem ,ale nie boli (przynajmniej ta czesc ciala nie boli, heheheh)

u mnie zadnych postepow do porodu poza jeszcze wiekszym zmeczeniem, sennoscia (wstalam po 11 godz snu) i wikeszym bolem pomiedzy nogami itp
maszyna wyciagnieta, dostalam od siostry babci mnostwo przescieradel dobrej jakosci, jeszcze z monogramem! (kiedys robiono dobre plocienne przescieradla),ale za male na nasze lozko, wiec tne na mniejsze i bede obszywac ( i prac pozniej) - na lozeczko dla synka, nie ma sensu kupowac i placic kupe kasy za nowe , jak mozna miec dobre a stare. Wogole my mymy dla malucha duzo rzezcy uzywanychg, podchodze do tematu w ten sposob , ze jak rzecz jest dobra, niezniszczona, nie jest popsuta a jest mozliwosc wyprac/wyszorowac+wydezynfekowac(np wanienka) to nie bede przeplacac, cala wyprawke mam za grosze, a ciuchy dostalam z tutejszego zus-u, co jest zwyczajem juz kilkudziesieciu lat (dla kazdego nowonarodzonego) - takie becikowe w towarze :-)

i chyba na tym szyciu i czytaniu sie dzis skonczy..

jak u was?
 
Hej.

kingolinka, Monika wspolczuje przeziebienia, szczegolnie teraz na koncowce ciazy :sorry2: teraz to juz bedzie taki okres jesiennych chorobsk wstretnych.

Monika no pewnie jak tylko masz mozliwosc uszycia sobie dla malego to lepiej niz wydawac kase bez sensu.

Ja dzis sie o 7 zerwalam wyspana a poszlam spac grubo po 24 nie wiem co to mi sie podzialo :-D
Pogoda sie skichala u mnie totalnie, szaro - buro, jednym slowem jesiennie. Nie wiem co by tu porobic, nuda sie zapowiada u mnie okropna. Moze pierogi zrobie?
 
hej
a ja mam pytanie do mamusiek głupie bo sama jestem mamą ale Klaudia od początku była na butli a teraz będzie cyc(chyba),powiedzcie mi czy po karmieniu podnosicie maluchy na pionowo żeby im się odbiło?
 
No prosze...kolejne przedterminowe mają konkretne objawy porodowe...Miłka miała jednak racje, ostatnie bedą pierwszymi.

Mam pewien sposób dla tych prawie poterminowych których wkurzają pytania "kiedy rodzisz, który miesiąc itp" mnie wczoraj jedna mama pod szkołą zapytała właśnie który to miesiąc, na co ja odpowiedziałam całkiem poważnie 10 :-) kobita miała taką minę jakby nie wiedziała czy sobie jaja z niej robię czy na poważnie mówię :-D polecam ten sposób, widok bezcenny
 
sivi - ja juz 2 tyg mam objawy(szykla skrocona i miekka) i mimo zapewnien lekarza ,ze to "na dniach" to nie urodzilam jeszcze, hehe

ja nawet nie wiem czy to przeziebienie, zazwyczaj reaguje tak na zmeczenie,ze objawy "prawie" grypowe,ale to nie to..

gosiane - zjadlabym pieroga, ale jak narazie dzis to weszlo mi z trudem kilka lyzek karmelu i troche kefiru - samopoczucie jak na poczatki ciazy, nawet akwa przestala smakowac. a jeszcze pare dni temu narzekalam ,ze jem jak nawiedzona:-)

anek - ja tez nad tym myslalam juz kiedys, mam nadzieje ,ze mnie polozne naucza a instynkt reszte podpowie
 
anek moja mama z tego co pamietam to podnosila moja siostre :) lepiej zeby sie odbilo niz ulalo

sivi ale przygadalas :-D dobre, dobre.

gosiane jak robisz ruskie to sie wbijam :tak:

kingolinka to zdrowka i jeszcze raz zdrowka kochana!

monika ja tez prawie cala wyprawke mam "po kims", ale wyglada calkiem ok, nic sie nie sypie, wiec mam nadzieje ze spelni swoja role. ubranka tu mozna kupic za grosze.

nie pytam jak sie czujecie ani kiedy rodzicie bo nie chce zarobic w twarz. napisze tylko ze ja trzymam sie super i wybieram za jakis czas na spacer, bo sloneczko wyszlo.
a Milka to baty ma za to ze sie tak wybila ;-)
 
cześć lachy! Jakby tego wszystkiego było mało to doszedł katar i stan podgorączkowy... No szlag! Co mnie jeszcze zlego spotka... :(

Sivi dobry pojazd:D Trzeba przetestować:tak:
Anek moja siostra siostrzenice podnosiła po karmieniu piersią
Gosiane może załapie sie na pierożka :-)?
 
reklama
No prosze...kolejne przedterminowe mają konkretne objawy porodowe...Miłka miała jednak racje, ostatnie bedą pierwszymi.

Mam pewien sposób dla tych prawie poterminowych których wkurzają pytania "kiedy rodzisz, który miesiąc itp" mnie wczoraj jedna mama pod szkołą zapytała właśnie który to miesiąc, na co ja odpowiedziałam całkiem poważnie 10 :-) kobita miała taką minę jakby nie wiedziała czy sobie jaja z niej robię czy na poważnie mówię :-D polecam ten sposób, widok bezcenny

:-D dobry tekst, przynajmniej koncza sie glupie pytania hehehe
Nie martw sie mnie wszyscy straszyli ze nie donosze do terminu a tu nic sie nie dzieje. Brzuch wysoko, maluch tez, tylko ze mi sie utuczyl okropnie i nie wiem czy mnie i tak cc nie czeka :dry:

sivi - ja juz 2 tyg mam objawy(szykla skrocona i miekka) i mimo zapewnien lekarza ,ze to "na dniach" to nie urodzilam jeszcze, hehe

ja nawet nie wiem czy to przeziebienie, zazwyczaj reaguje tak na zmeczenie,ze objawy "prawie" grypowe,ale to nie to..

gosiane - zjadlabym pieroga, ale jak narazie dzis to weszlo mi z trudem kilka lyzek karmelu i troche kefiru - samopoczucie jak na poczatki ciazy, nawet akwa przestala smakowac. a jeszcze pare dni temu narzekalam ,ze jem jak nawiedzona:-)

anek - ja tez nad tym myslalam juz kiedys, mam nadzieje ,ze mnie polozne naucza a instynkt reszte podpowie

Ja tez czesto wlasnie jak przemeczona jestem to taka mam reakcje.
Co do pierogow to nigdy nie robilam ale nudzi mi sie i mam czas to moze sprobuje ;-) Macie jakies sprawdzone przepisy na ruskie? Chodzi mi o dobre ciasto bo farsz to sie i tak probuje.

Na pierozki zapraszam tylko nie wiadomo czy jadalne beda :-D:-D:-D
 
Do góry