reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania do moderatora i uwagi na temat forum

yenefer

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2009
Postów
2 415
Miasto
z małego domku na wsi
Witajcie,

jak pewnie zauważyłyście wybory moderatora już za nami i oficjalnie razem z Jolą466 zostałyśmy wybrane na osoby odpowiedzialne za ten dział.

Jeszcze pewnie trochę potrwa zanim zapoznamy się ze wszystkimi możliwościami moderacji, ale jeżeli macie jakieś uwagi, propozycje zmian, pytania to niech to będzie miejsce gdzie będziemy wszystko zgłaszać. Wszelkie problemy postaramy się rozwiązywać na bieżąco.:tak:
 
reklama
A i pasowalo by wstawic porzadny regulamin, zeby byl zawsze na gorze taki podzial wiecie o co chodzi, jak poruszac sie po forum, jakie zasady, jak wstawic zwykle suwaczki itd o to kazda chyba pyta na poczatku,
 
a ja mam propozycje, by zastanowic sie nad tym odwiecznym problemem, ze kazda grupka swiezoupieconych zaprzyjaznionych na ciazowym mam ,chce pisac razem. moze jakos miesiacami albo po prostu pozwolic zakladac watki pod okiem moderatorek co pare miesiecy? to taka propozycja by znow nie doszlo do konfliktow. co Wy na to?
 
jedynka jestem za bo znów będą problemy, tylko trzeba to jakoś sensownie zorganizować. Miesiącami to chyba nie, bo za mało nas jest - ale sprawa jest do przedyskutowania.

olis oczywiście przydałoby się - tylko musimy mieć troszkę czasu:-p
 
reklama
Oj tak trzeba sensownie opracowac plan watkow.:-)
Miesiacami sie nie da latami ( np dzieci ur w 2010 itd) tez nie chyba.. Trzeba znalezc wyjscie z tej sytuacji.Ja nigdy nie mialam nic przeciwko zeby tu istnialy dwa podstawowe watki jak na poczatku: ciazowy i rozpakowany.Tylko ze niektorzy z przyczyn powiedzmy osobistych niechetnie na rozpakowany sie nie przeniosa.Wiez bez konfliktow w ramach dyskusji powinnysmy znalesc wyjscie dobre dla wszystkich.
 
Do góry