reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania do moderatora i uwagi na temat forum

a ja mam propozycje, by zastanowic sie nad tym odwiecznym problemem, ze kazda grupka swiezoupieconych zaprzyjaznionych na ciazowym mam ,chce pisac razem. moze jakos miesiacami albo po prostu pozwolic zakladac watki pod okiem moderatorek co pare miesiecy? to taka propozycja by znow nie doszlo do konfliktow. co Wy na to?
swietny pomysł, forum jest pojemne, a w ten sposób kazdy bedzie zadowolony. Niech mamy maja swoje wontki, na których dobrze sie znaja i przyjaznia. Tak czy siak beda zawsze korzystaly z rad "starszych"kolezanek, a trudno wstrzelic sie do wontku, na którym mamy znaja sie na od 2 lat....
 
reklama
Możemy Wam zrobić poddział " Archiwum" do którego będziecie przenosiły stare wątki.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
na początek gratuluję moderatorkom :)
i tym które nie wygrały też poparcia gratuluję i.... tego że uniknęły tej pracy jaka tu sie zaraz zacznie;)
Co do wątkow to ja mam taki pomysł - mogloby zostać tak jak jest - dzieciaczki starsze i niemowlaczki :) grupa, która sie poznala na ciążowym będzie przez poczatek razem, ale w tym samym watku byłyby rozmowy mam, któe wcześniej urodzily i miały podobne problemy. potem można się przenieśc dalej, co Wy na to???? jak nasze dzieci podrosną to tez pewnie będą inne problemy - szkolne, przedszkolne, szkolne, dorastające ( choc nie wiem czy tak dlugo na forum siedzieć będziemy;) no ale patrząc na forum perspektywicznie.... :D
w sumie to jest coś podobnego jak tworzenie nowych wątków, tylko że wraz z rośnięciem dzieci;) nowy tworzy się na starsze a nie na mlodsze, bo w tych młodszych można się będzie pogubić w końcu. Nie wiem tez jaką pojemnosc ma taki wątek, tzn kiedy trzeba otwierać drugą czesc???
 
onna właśnie rozmawiałam z Jolą i zastanawiałyśmy się jak to podzielić i doszłyśmy do wniosku że nie ma sensu rozdrabniać tematów bo i tak wszystkim się nie dogodzi. Najsensowniej będzie zrobić podział tak jak jest do tej pory, czyli:
- ciąże
- niemowlęta (do roku)
- dzieci starsze
Oczywiście tytuły wątków zostaną odpowiednio edytowane.
Wydaje mi się że dziewczyny które bardzo się polubiły na ciążowym mogą sobie zakładać prywatne grupy i tam sobie plotkować a narzekać można na ogólnym forum:-)
Kolejne wątki dla jeszcze starszych dzieci będą powstawały w miarę jak będą rosły nasze dzieciaczki.

oj czeka nas dużo pracy i wzajemnego zrozumienia....:shocked2:
 
Cieszę się, że mamy juz "strażników" porządku. Może będzie teraz jakoś przejrzyściej. Wiem, że to ciężka praca bo sama byłam moderatorem forum i wiem ze dogodzic wszystkim będzie trudno. :) Czasem cięzko podjąc decyzję o wykasowaniu czyjegoś postu naruszającego regulamin (czy jest tu taka możliwość?) i nie byc posądzonym o stronniczość itp. Najważniejsze żeby były możliwości pewnych kroków, które ułatwią korzystanie i znalezienie czegokolwiek - głównie przez nowe forumowiczki.
 
iws...wlasnie pracujemy z Kasia nad naszym regulaminem :-)
Mam nadzieje ze jeszcze jutro bedzie on gotowy.
Pytasz czy istnieje mozliwosc kasowania postow osob ktore lamia regulamin lub ewidentnie obrazaja druga osobe?? Otoz tak- mamy taka mozliwosc i pewnie nie raz bedziemy zmuszone do jej zastosowania.

Na razie chcialam napisac ze zapoznajemy sie co i jak...nie jest tego malo ale na pewno bedziemy sie starc sprostac obowiazkom (pisze to w swoim jak i w Kasi imieniu bo wiem ze na pewno tez tak mysli ;-) )
Jesli chodzi o podzial watkow to Yenefer juz napisala co i jak i mysle ze jednak zostaniemy przy takim rozwiazaniu.
 
I dobrze, że jest. Nie dla bycia Cenzorem i Wielka Inkwizycją ale jakiś porządek musi być! :) Nie zakładam oczywiście, że będziemy teraz obawiac pisac czegokolwiek ze strachu przed Wami :)
 
reklama
Iws..to ze mamy napis Moderator w swoim avatarze nie znaczy ze sie zmienilysmy :-) Nadal jestesmy tymi samymi mamami tylo z troszeczke rozszerzonym polem dzialania...;-)
Ja osobiscie mam nadzieje ze niezbyt czesto bedziemy musialy korzystac z naszych "przywilejow".
A forum nadal jest publiczne i kazdy moze wyrazic swoje zdanie z tym ze bez obrazania i uderzania w czyjas osobe! A to ze sa wymiany zdan...to chyba zawsze beda bo ktos madry kiedys powiedzial ze tyle opini ile ludzi na tym swiecie...:-) i nie kazdy musi sie z nimi zgadzac....
 
Do góry