reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
A potem z dala od szpitali na tak długo jak tylko się da :-p

A tak się zastanawiam, w takim wypadku jak mój
jeśli do przewidywanego terminu zacznie sie akcja porodowa
to jakoś ją wstrzymają i zrobią CC?
A jeśli do terminu nic się nie wydarzy to wtedy umówimy się z lekarzem na termin?

Dobrze rozumiem?:eek:
 
jak zacznie ci się akcja porodowa przed cc to wtedy ci zrobią cc na cito, czyli na już, a pewnie jeżeli dokulasz się do terminu to wtedy będą cię zapewne umawiać na termin
 
Misia, mimo wszystko przy takich problemach z cisnieniem i tak donoszonej ciazy to mogliby sie raczej pospieszyc z decyzjami... Nie odpusc nastepnym razem i nie daj sie odeslac z kwitkiem do domu, w koncu chodzi o bezpieczenstwo Twoje i dzecka...
 
Z jakiegoś powodu za wszelką cenę chcą dociągnąć mnie do terminu
a potem zaczną myśleć.

Nie wiem czy to tylko tak w tym szpitalu moim
czy w ogóle tak robią w całej PL
 
no na szczęście nie jest tak w całej PL, bo właśnie pryzybela miała m.in. przez wysokie ciśnienie rozwiązywaną ciążę wcześniej przez cc
ale jak widać ryzykujący lekarze ludzkim życiem jeszcze istnieją, dlatego ciebie kochana tak długo trzymają :-(
 
Tylko, że Pryzybela rodziła w Kanadzie..
Ja nie rozumiem czemu lekarze tak zwlekają, skoro 2 tygodnie przed terminem ciąża jest już donoszona, to po co ryzykować z czekaniem...Misia-A, oby jak najszybciej znalazł się jakiś lekarz normalny i pomógł Ci w bezbolesnym porodzie-&&&&&
 
reklama
ja tylko mam nadzieję, że nie trafię na takich lekarzy, a czy to Polska czy Kanada, to nie ma znaczenia :-) . Wszędzie powinni nas traktować jak ludzi a nie jak przypadki
 
Do góry