reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

My też zakupiliśmy chustę, czasem się w niej nosimy :) Małemu się podoba - widać jaki banan jak w niej siedzi :) mama marudzi że mu niewygodnie, że w nogi zimno i tak dalej ale powoli się przyzwyczaja. A tata ostatnio stwierdził że najlepiej Emisiowi to się śpi w tym brązowym prześcieradle :-D
 

Załączniki

  • IMG_0135.jpg
    IMG_0135.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 85
reklama
miki
super wygladacie :)
mojej też sie super spi w chuscie, moja mama tez nie bardzo za chusta, ciagle mówi ze malej tamciasno i nie wgodnie, o ale jka by było jej nie wygodnie to by sobie słodko nie spała przecież.
maż za to nazywachuste cudem i najlepiej wydanymi pieniedzmi na dziecko. chusta plus moja komórka z szumem i dziecko spokojne. A w usypianiu rekord dzięki chuście wynosi jakąś minute.
uwielbiam ta szmatkę :)

zato ludzie na ulicy to dziwnie patrza na mnie, jedni kiwaja głowami, inni sie uśmiechaja a niektórzy patrza jak na kosmite.

nalka
a w jakiej chuście i w jakim wiązaniu? może pokaż zdjecia to cos wspólnie wymyslimy.
ja tez na poczatku miałam z tym największy problem, ale jest coraz lepiej.

dziewczyny jak by którasz była chętne to mam do sprzedania tą naszą chuste Chusta Nati Kalahari 5,2 m (1946819881) - Aukcje internetowe Allegro ja potrzebuje czegoś krótszego
 


tak wygladamy w chuscie, mam chuste elastyczna. Pewnie musialabym cos zawiazac wyzej albo nizej ale nie wiem co robie zle a wydaje mi sie ze nie jest tak jak powinno...
 
kardamon, za około 100-120 można super nati uzywana kupic, polecam przynajmniej znana i sprawdzona chusta.
jak coś to mamdo sprzedania bo moja zadługa na nas;-)


nalka
z elastykiem nie pomogę niestety
 
reklama
Do góry