reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
czyli zakupy ruszły pełną parą :-)

My jeszcze wstrzymujemy się z zakupami. Jedyną rzecz jaką kupiłam to śpiworek do spania w kolorze białym.

No i wybraliśmy wózki, które nam się podobają ;-). Na razie tylko wirtualnie, musimy je zobaczyć na żywo, jakie kolory i porównać ze sobą.

SZOK! @@ X-LANDER XA 2011+ 3w1 Full zestaw (2035981124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

BOLDER SD ECOLINE IMPLAST + ŚPIWOREK, TORBA POZNAŃ (2055185951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Miski to ze mi sie x-lander zawsze podobal to ok, ale teraz sie zakochalam w tym bolderze, i te kolory i to ze w przeciwienstwie do xlandera xa mozna spacerowke w 2 strony montowac, w xlanderze tym do ma dorota tez mozna ale on juz troszke drozszy jest. ale ten bolder ciekawy bardzo
 
Kupiłam wózek:)

20538197121.jpg
 
Lena jak koła z przodu będą takie same duże to nie będą skrętne i będzie się gorzej prowadził.Ja myślę nad kolorem bordo beż,a będę miała córkę,także by pasowało. Dla chłopca byłby na pewno ten niebieski a la jans.
A tu masz podobny model na wszystkich dużych kołach nieskrętnych i tradycyjny kosz na zakupy.Tylko z takimi kołami przy każdym zakręcie musisz dźwigać wózek.
HIT BABY MERC Q7 classic + FOTELIK I GRATISY (2063618728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bez fotelika wyjdzie taniej.

Ja te wózki widzialam na żywo ale kupować będę na allegro wychodzi 200zł taniej
 
Agaundpestka skoro masz takie doświadczenie z wózkami to może powiesz mi jak zachowują się te skrętne koła w terenie? My mieszkamy na wsi mamy spory ogród, u teściów też dużo zieleni i zastanawiam się czy takie skrętne koła sprawdzają się w jeżdżeniu np. po trawie
 
reklama
Agaundpestka skoro masz takie doświadczenie z wózkami to może powiesz mi jak zachowują się te skrętne koła w terenie? My mieszkamy na wsi mamy spory ogród, u teściów też dużo zieleni i zastanawiam się czy takie skrętne koła sprawdzają się w jeżdżeniu np. po trawie

Koła skrętne muszą mieć blokadę bo takimi to ani po trawie, piasku ani śniegu ni rusz...
 
Do góry