reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
no dużo urósł bo 3 tygodnie temu ważył 1860 gram więc ładnie skoczył w górę

Kasiulka dzisiaj koniec 35 tygodnia
 
miśka - super żę wszystko ok! a synek WOW! duży! teraz to ciekawa jestem ile u mojej księżniczki wyjdzie? (mamy ten sam wiek ciąży;) )
 
miśka - super żę wszystko ok! a synek WOW! duży! teraz to ciekawa jestem ile u mojej księżniczki wyjdzie? (mamy ten sam wiek ciąży;) )

no ciekawe,nawet gin sie zdziwiła bo ostatnio szedł co do dnia z om a teraz wychodzi 37 tydnień ciąży
 
hmm moja zawsze wychodzi większa.. jeeeny niech już będzie ta 15!!!

no i czekamy na wiesci od Angel!
 
reklama
Do góry