reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Agutek, widzę że Ty nie siedzisz bezproduktywnie na tym L4 ;). No ale to dobrze. Jak skończę z leżeniem (po schizach po-szpitalnych) to tez się dołączę jak będę miała jakieś ciekawe informacje.
 
reklama
cudowna pomoc Agutku :-) okiełznała troche mętlik w mojej głowie. ja to zawsze musze mieć wszystko ładnie rozpisane. teraz w Excelu robie na tej podstawie własną listę. w końcu już niedługo powinnam wybrać się na zakupy.
dziękujemy
kwiaty-150.JPG
 
No to miłych zakupów;-)
ja mysle, ze wybiore sie na jakies pierwsze rozeznanie po sklepach po usg w 20tc - moze uda sie juz podejrzec plec:-)
niemniej jednak bede chyba kupowac wszystko tak powoli, sukcesywnie....:tak:
 
Wczoraj przeleciałam przez H&M bo gdzieś na forum czytałam, że ciuszki dla dzieci stamtąd są dobrej jakości ale sie za bardzo nie przyglądałam. Za to ceny mi niestety powpadały w oczy ;). No ale myślę, że jak wszystko dobrze pójdzie to przed naszymi terminami jeszcze się o jakieś posezonowe wyprzedaże otrzemy a wtedy już i płec może będzie znana i rozwiązanie niedaleko (oby!!!) ...
 
proponuje zaczac chodzic po sklepach i porównywac ceny. ja np po ost wyprwie wózkoznawczej wiem ze w warszawie ceny identycznego wózka mogą sie róznic nawet o 250 zł. łóżeczka i foteliki tez sie znacznie róznią cenami. można tez obejrzec sobie na żywo model i kolor,a zamowic w sklepie internetowym, gdzie czesto jest taniej szczególnie dla osób z mniejszych miast, gdzie jest mniej sklepów.
i warto psrwdzic czy hurtownia dzicięca nie prowadzi sprzedaży detalicznej - mają rzeczy lepsze niż w supermarketach i w dobrych cenach.

Agutku - dobra robota z tą listą:tak:

ja sobie spis wyprawkowy zrobiłam w exelu, wpisałam co, w jakim rozmiarze i ile. później aktualizuje o to co mam. no i wpisuje ceny:baffled:
 
Witam,
wczoraj wlasnie kupilam jeansy w C&A z gumowym pasem na brzuch.Zaplacilam za nie 130 zl ale przynajmniej fason mialy duzo ladniejszy niz te w H&M. Chyba trafilam swiezo po dostawie bo rozmary byly juz od 34. w H&M jeszcze ani razu nie trafilam na tak male rozmary.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
asia
 
gratuluje zakupow :-) duzo wygodniej chodzi sie w takich ciazowych spodniach nie? nic nie uwiera nie cisnie...:-) ja sie tylko zastanawiam jaka kurtke bede zima nosic, bo to ze zmieszcze sie w swoj plaszcz wcale nie wierze;-) pozostanie mi tylko jedna sportowa kurtka, ale tylka nie zakrywa wiec jak bedzie sroga zima to mi pupcia zmarznie, choc i tu sie zastanawiam czy na cala ciaze ta kurtka mi starczy:-D
 
ja podliczyłam już w excelu tak mniej wiecej ile mnie to może kosztować. w takiej wersji "light" :-) czyli bez szaleństw i same najpotrzebniejsze rzeczy na poczatek, na dodatek głownie z allegro gdzie można kupić taniej wiele rzeczy wyszło mi troszke ponad 1000 zł :baffled: bez wózka. lepiej zaczac kupować po troszku wczesniej bo potem wyskoczyc z takiej sumki - tragedia.
 
reklama
no wlasnie mam taki plan zaczac po 20tc, zeby co miesiac cos kupowac...tylko jak wejde do sklepu i zobacze te wszystkie malutkie cudenka to nie wiem czy bede w stanie sie powstrzymac przed kupnem wiekszej ilosci a nie tylko np. 3 kaftanikow haha:-D :-D :-D bede musiala cwiczyc silna wole;-) ;-)
 
Do góry