reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alimenty od macochy?

reklama

Jesli pyta Pani o to czy ma Pani prawo dochodzić roszczeń alimentacyjnych od macochy to wszystko zalezy od sytuacji a mianowicie od tego
czy została Pani prawnie formalnie przysposobiona
i jaka jest w tej chwili pani sytuacja prawna
Jednak co do zasady to tak ma Pani prawo dochodzenia roszczen alimentacyjnych od macochy
artykuł Kogo obciąża obowiązek alimentacyjny oraz jaka jest kolejność jego wykonywania? napewno wiele Pani wyjasni mnie bardzo pomogł
Pozdrawiam
 
Romide: bo pani prawnik znalazłam jeden z moim postów pytan na innym forum i oskrązyła mnie o kopiowanie poczym poakzlao sie z epost na tamtym forum byl opublikowany 30 minut póxniej niz tutaj jak nie wiesz o co kaman nie odzywaj się a z temida nie mam nic wspólnego
 
to jest chyba jedyny watek na który odpisała. i proszę mi tutaj nie zgrywac filozofa bo reki nie dasz obciąć że to ja. Proszę nie wmawiać mi że ktoś to ja.
 
Do góry