- Dołączył(a)
- 27 Czerwiec 2012
- Postów
- 14
Dziewczyny, dołączam do grona 'marzec 2013' :-) jupiiii! kilka dni temu byłam u gina i potwierdził - na usg widać mały pęcherzyk!!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Jak za mocno boli, bierz magnez ew nospę. Nie powinno jakoś kosmicznie boleć, ale pobolewanie jest raczej normalne. Moja trzecia ciąża - jedna niestety stracona, właśnie po ostrych bólach, na które nie zareagowałam niczym rozkurczowym. 
Poprzednio w 6 miesiącu wyglądałam jak w 9, a w 9 jakbym miała trojaczki. Dzieciaki tak mi się w brzuchu układają - siedzą "na zewnątrz". 
