reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

nula1988

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Grudzień 2012
Postów
658
Dziewczyny zakładam wątek dotyczący zakupów. Zarówno dla mamy jak i dla naszych Maluszków. Wklejajcie linki odnośnie wyprawki, mebelek itd :)

ja jeszcze znalazłam coś takiego :)
http://allegro.pl/lozeczko-tapczanik-140x70-haft-szyfon-darland-i3017261282.html
moja koleżanka takie sobie kupiła, jej mała ma teraz 3 latka i właśnie jej przerobiła to łóżeczko na tapczanik. Szkoda tylko, że nie ma szuflady

Dzemo- oczywista oczywistosc ze sciskam za Ciebie kciuki- jak i za kazda z WAS! Ja mam wizytke godzinke po Tobie- i wierze z całych sił że obie wizyty będą obwitowały w mase pozytywnych wzruszeń i tylko dobre wieści!!!

Fajnie że poruszyłyście kwestie ubranek dzieciowych i ciązowych- odciąga to moje myśłi od szarej strefy:)
Zestaw ciążowy śłiczny- zwłaszcza ta zielona tunika we wzory-WOW!
Ja jeszcze nie potrzebuje zmiany garderoby- w dzinsy wchodze- a i tak najczesciej cisne w getrach:p bo ja leginnsowa jestem:D
A ciuszki ciazowe juz mam "zarezerwowane" po koleżance która jest na finiszu:)
ale koniecznie chce sobie kupic koszulke taką Umstandsmoden T-Shirt weiss - bpc bonprix collection online bestellen - bonprix.de
A ten zestaw z h&m bialy w paseczki tez widzialam sliczny jest takie prawda? :
czapeczki Product Detail | H&M DE
skarpeteczki Product Detail | H&M DE
body Product Detail | H&M DE
galotki Product Detail | H&M DE
w niemczech h&m jest wysylkowy- to tez fajnie ja czesto zamawima jakies ciuszki wiec dzieciaczkowe tez pewnie bede zamaiwac:)

to jak my tutaj o miłych rzeczach to pokaze Wam moje wymarzone łózeczka :D
Zobacz załącznik 540926Zobacz załącznik 540927Zobacz załącznik 540928

a z koszulek jeszcze taka:)Zobacz załącznik 540929

Die perle świetne rzeczy pokazałaś! Te śmieszne ciążowe koszulki są świetne, na pewno sobie taką jedną kupię. Na lato :) Nula fajne rzeczy licytujesz, ale ja nie wiem jak to jest z rozmiarem. Jeśli mam 38 to ciążowe też 38 będą pasować? Czy muszą być większe? Ja się załamałam. Tak mi cycki urosły, że z mojego 65H cycki mi z miseczki uciekają
baffled5wh.gif
mi się podoba to łóżeczko tylko w wersji rozszerzonej z szufladą i szafką, kiedyś było teraz nie mogę znaleźć.. ŁÓŻECZKO KOŁYSKA MATERAC POŚCIEL HAFTY h6 DARLAND (3027971007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolor wenge z pościelą beżową w misie
biggrin.gif

Pannacota- podobne łóżeczko miała moja Młoda- bardzo sobie chwalilam :) i Ona też:D dlugoooooooooooo nie chciała sie przenieśc do innego łóżka:p
Co do rozmiaru to ja tez nie wiem nosze tez 38- i nie wiem jak to sie w ciazy kupuje- chyba tzreba zmierzyc czy cos??
w pierwszej ciązy bylam mega chudzina do konca 7 miesiaca zupelnie bez brzucha..w polowie 8 wyskoczyla mala pileczka- ale do konca chodzilamw normalnych spodniach zapinalam sie bez problemu pod brzuszkiem, do porodu pomaszerowalam z waga 60 kg, mam 170 cm i przed zajsciem wazylam 53 kg....a teraz..:D 70kg :p no ale co tam "mam wałki do całowania"

Mnie się też szaleńczo podobaja te angielskie zestawy mamas&pappas z koszami mojżesza
PIĘKNY ZESTAW I love my Bear BRUIN mamas&papas (3032828810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do zakupów dla dzidziusia..przyznam sie ze ja juz mam pare rzeczy- odlozyla mi kolezanka po sobie- wózek Quinny Buzz Zobacz załącznik 540932tylko fioletowy oraz takie łóżeczko dostawne malenkie i bez jednego boku na pierwsze miesiace- mocuje sie je do łożka sypialnianego i nie trzeba w nocy wstawac do Bejbisia tylko za szmatki i ciagniesz do cycka:p Zobacz załącznik 540933

niestety tych łóżeczek co wczesniej wkleilam w polsce raczej nie da rady dostac zresztą w niemczech tez niebardzo to amerykanskie CRIBS są....ale ja sie uparlam i szukalam i szukalam i znalazlam w polsce 2 alternatywy jedna to http://www.mebletomart.pl/?cat=5&itm=43 pan roni na zamówienie- cena łóżeczka to 750 zł plus 100 zł przesylki
oraz drugie- ale juz drozsze i to mimo ze z płyty a nie z drewna tutaj http://blekitnakomoda.pl/kolekcje/tradycyjna.html ale z plyty mdf kosztuje ok 1400 zł a z drewna 1700 plus 400 zł do kazdego za szuflade wiec - podziekowam:)
ale ten pan na zamówienie robi wszytko w tej cenie- 750 zl- 3 wysokosci, opuszczany bok, zdejmowany bok, wyciagane 3 szczebelki oraz szuflada- i mysle ze to dobra cena- a łóżeczko jest sliczne:)

Super ta dostawka do łóżeczka i ten zestaw mamas&papas. Ciekawe na jakiej sumie licytacja się skończy, póki co nie jest dużo za taki zestaw. Mi się jeszcze to łóżeczko podoba ARUŚ 16el.ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ GRYKA POŚCIEL HAFT (3038284334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale to raczej nierealne marzenia... już widzę jak mój kot się wspina po baldachimie
realmad2.gif

Mebelki
laugh.gif
mebelki to już bym mogła kupić, bo mam wybrane... tzn jeszcze się zastanawiam nad pokojem z meblami nowoczesnymi:
Zobacz załącznik 540936
albo takie bardziej dzieciowe:
Zobacz załącznik 540937

Jak myślicie, które fajniejsze.

To łóżko die perle jak dla mnie za masywne. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić małego bobaska w takim łóżeczku. Ale oczywiście każdy lubi to co chce :) ale za to o tej dostawce do łóżka też myślałam.

Oxiczka, trzymam mocno kciuki, jestem pewna, że tym razem będzie wszystko dobrze.

Die_perle, ja chcę taką czarną koszulkę z korkiem. Gdzie ją można kupić?

U nas dzieci od pierwszego dnia śpią w oddzielnych pokojach i w swoich łóżkach więc żadne kołyski, kosze i dostawki to nie dla mnie. Ładne to prawda ale my wyznajemy zasadę, że nasza sypialnia i łóżko to ostoja naszego małżeństwa i ma być tylko dla nas. O poranku dzieciaki mogą się wdrapać, baaa to jest najmilsza chwila poranka :)

Mebelki dziecięce uwielbiam Drewnostylu Drewniane meble dla dzieci i młodzieży, meble młodzieżowe, meble dzieciece - www.Drewnostyl.eu

To prawda, strasznie dużo piszecie, ale wcale się nie dziwię, szczególnie tym, które po raz pierwszy będą mamami. Już za chwilę czeka nas szał zakupowy a zaraz po urodzinach wszystkie uznacie, że macie dużo za dużo :) i to właśnie jest piękne :) Macie do tego prawo i cieszcie się tym ile tylko się da :)

Dziewczyny pozwoliłam sobie zacytować wasze wypowiedzi, te z linkami :) będziemy miały wszystko w jedym wątku :) a może akurat komuś coś z tego się przyda
 
Ostatnia edycja:
reklama
nula1988 dobry pomysł z tym wątkiem;)
Ja powoli przeglądam allegro szukając czegoś ale narazie tylko patrze:)
Wszystkie rzeczy i mebelki pokazane przez Was dziewczyny sa cudne!!

Ja mam pytanie do mam z Wielkopolski :)
Czy znacie jakąś hurtownie z mebelkami, ciuszkami itd dla dzieciaczków? Bo ja chyba wybiore hurtowe zakupy z racji że wszystko razy dwa..
Z góry dzięki:)
 
nnatalie ja nie znam żadnej porządnej. Jednak w sieci wszystko tańsze :) ja pewnie większość kupię na allegro.
Ja i teściowa mamy fioła na punkcie lumpeksów i kilka bodziaków jak nowych z next kupiłam :) mam jeszcze opory co do ubierania dziecka w lumpeksowe rzeczy, ale to nie majątek, najwyżej będą leżeć :)
Słyszałam, że dobrej jakości są body z UK (można na allegro znaleźć)- earlydays, george i next. No i w H&M są świetnej jakości podobno. Czytałam ten temat i dodałam sobie do ulubionych- KAFETERIA - zakupowe błędydla naszych dzieci (przed ciązą i po) - Forum dla kobiet - tutaj matki piszą o swoich kitach i hitach zakupowych, może Wam się przyda w przyszłości :)
 
ja też↨ chce kupić te nowe butelki aventu :) elektryczną nianie, twardy przewijak .. :)
łóżeczko, wózki itd mamy całe szczęście wiec raczej tu nic nie bede kupować :)
 
mamuśki Wy to macie ale życzenia :D
ja to dopiero o ciuszkach jedynie zdążyłam pomyśleć i o kombinezonie na zimę ale jakie butelki, przewijaki i reszta :D
może za jakiś czas stworzymy liste co trzeba kupić na wyprawke?
 

natalie całkowicie Cię rozumiem jeśli chodzi o laktator i popieram! Też mam zamiar kupić ale chyba będę szukać używanego za to elektronicznego. Też na pewno firmy avent bo ona jest super. Moja sąsiadka ma ten laktator i jest fajny ale po kilku minutach odciągania strasznie boli ręka bo to trzeba cały czas naciskać. Także będę szukać elektronicznego.
dzemo z tą listą na wyprawkę to dobry pomysł, samemu czasem można o czymś zapomnieć!
 
Świetny pomysł z tym wątkiem.
Wózek, nosidełko i łóżeczko mam po Kubie, więc ten zakup już mi odpada.
Laktator też zamierzam sobie kupić, bo poprzednio miałam pożyczony od bratowej, ale teraz juz sobie kupie własny. Też preferuje Avent, ale wolę jednak ręczny. Próbowałam z elektrycznym, ale nie "leżał" mi. Lepiej odciągało mi się ręcznym. A trochę się naodciągałam, bo Kuba jako wcześniak na przez kilka długich tygodni nie potrafił ssać piersi, więc musiałam ciągle odciągać pokarm.
 
reklama
Dziewczyny;) a macie moze jakies koleżanki które maja blizniaki? Bo ja popatrzylam na wózki i bardzo podobaja mi sie spacerówki blizniacze z xlandera ale nie maja normalnych gondol tylko takie wkłady...i nie wiem czy te wkłady sa praktyczne, usztywnione itd...jak mialyscie kontakt z takimi wózkami to napięcie wrażenie...
bo w necie takie z osobnymi gondolkami tez widziałam ale za to spacerówki nie sa za ciekawe:/
 
Do góry