reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Dziewczyny, jeśli Wam to odpowiada, to ja mogę być tą jedną ze skrzyneczek ;-)
Siedzę cały czas w domku (a w zasadzie to leżę przy kompie:-p), tak już zostanie do porodu (oczywiście jak wszystko dobrze pójdzie) i na pewno nigdze nie wyjadę nawet na 1 dzień. Necik mam, telefonik mam, więc nie ma problemu :happy: Podaję swój numer: 0607-***-*** (spóźnione mamusie - po numerek pisać na priv).
Jakby się coś działo (mam nadzieję, że dziać się zacznie dopiero pod koniec stycznia:tak:) to można śmiało do mnie info puścić, odpiszę że dostałam wiadomość i przekażę Wam co trzeba
 
reklama
Super Joasiek, już sobie wpisuję Twój numer telefonu w moją książkę numerów.
Ja sama nie za bardzo się mogę zgłosic, bo muszę oddac swój telefon do naprawy - przerywa mi rozmowy - i nie wiem, kiedy oddadzą naprawiony. Może jeszcze jedna chętna się zgłosi?
 
To ja moge byc druga chetna:-D .Podaje nr kom,ale jutro go chyba raczej skasuje.Chetnym podam na gg lub na maila potem.Oto nr 502-@@@-027:tak:
 
dziewczyny, ja juz dawno o tym myslalam!! bo co jak zaczniemy odzic i znikniemy na kilka dni?? zamrtwimy sie o siebie nawzajem...

ja mysle ze kilka takich "skrzynek kontaktowych" sie przyda, bo jak zaczniemy rodzic alebo niedomagac w inny sposob to same wiecie.

ja jak narazie dobrze sie czuje, i mam staly dostep do sieci wiec jak cos to moge sie pobawic w taka "skrzyneczke" :-D

A ciekawe wogole co u wisni i czy sie chociaz pojawi zeby nam zyczenia swiateczne zlozyc:dry:
 
moj numer: 505 *** ***

byl wyswietlony przez 3 dni. skasowalam go z wiadomych wzgledow.
kto zdazyl zapisac to dobrze, a kto nie to moge wyslac na priv.
 
Tycia, lil kate - zapisałam :tak: :happy:
Też się właśnie wczoroj zastanawiałam gdzie Wiśnię wsysnęlo na tak długo... Patch też się chyba dawno nie odzywała :confused:
 
Dziewczyny super pomysł ze skrzyneczką. Pozwoliłam sobie wklepać wasze numerki i jakby co to też daję znać, tylko, że coś czuję że chyba przejdę do styczniówek. Mojemu maluchowi cosik za bardzo śpieszno. Brzuszek się obniżył i chwilami muszę go od dołu podtrzymywać bo ciągnie mnie do dołu i mam wrażenie że zaraz mi wyleci. Heeeeh:-)

Ps.
czy może słyszałyście coś na temat becikowego w 2007 roku, a raczej o jego braku. Ostatnio obiło mi się o uszy, że wzamian za 2 tyg. macierzyńskiego zabrali becikowe. Wiem, że była taka propozycja Gilowskiej:wściekła/y:, ale czy to przeszło:confused:
 
reklama
Do góry