reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a jezeli okims albo o czyms zapomnialam to wybaczcie ::)


ale widze ze wy WSZYSTKIE JESZCZE SPICIE


WSTAWACCC


no moja toska tyz jeszcze spi!!!! i co strasznie jej od wczoraj ropieja oczeta lekarz sie klania o ranyyyyyyyyy......
 
reklama
dobry bobry!
My wlasnie jemy sniadanko

Wczoraj wieczorem znowu milam nerwy popsute-moi rodzice "zjeb..." mnie za to w jaki sposob jasko spi

ja mam juz dosc!
 
Witam!
Juz nie spimy tylko najpierw trzeba było dac butle Maciowi, potem sie ubrac, zrobic se sniadanko i dopiero mozna usiasc :D Małuch bawi sie na podłodze cos tam gada, ja nadrobiłam zaległosci i koncze amamc sniadanko :D
 
witaj  Pycha mnie nie bylo tu 5 dni i juz tez dzis z ranka siadlam

szkoda ze jak ja moge popisac to niema nikogo bo ooo teraz muj skarbek sie juz obudzil i musze sie zajac -sniadanko ubranko i do lekarza musimy bo tosce oczy strasznie od wczoraj ropieja oba no to widzicie
 
ooo i  Kunda sie obudzila  no no to sie grono powieksza tylko nie za szybko z tymi postami prosze i nie zaduzo bo jak znikne do lekaza to potem znowu bede musiala nadrabiac!!! dajcie troche na zwolnione obroty :p
 
łłłłłłłłooo Pycha czyzby odezwalo sie uzaleznienie skoro juz ci sie snimy?????? :D :D


no ale faktycznie to BB przyciaga i teskni sie za wami toz to prawie jak rodzina :) :-*

 
reklama
pewnie bedzie was wiecej jak ja bede musiala pujsc do lekarza no ale moze macie taka sqma pogode co i my i zostaniecie w domku to sie zobaczymy(??)

no juz myslalam ze moje szczescie sie obudzilo a tu???? jeszcze spi!!!!
chyba dobrze sie Tosce mojej spi na tym nowym lozku!!!!
 
Do góry