• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez CzekamNaMojCud

  1. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Soszko tez ma same negatywne opinie. A jestem z niej zadowolona. Trzeba sprawdzić samemu, w internecie można znaleźć wszystko ale nie zawsze prawdę.
  2. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Bylam u dr Soszko, bardzo przyjemnna kobieta, wszystko mi wytlumaczyla. Za tydzien ide na kolejną wizyte do niej :)
  3. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    kaaasia2 no jasne lepiej pytac lekarza o wszystko
  4. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Uwielbiam mięte, ale różnie to bywa łososia wędzonego też lubilam a ostatnio aż mnie odrzucało :)
  5. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Kobietki na mdlosci i wzdęcia pomaga mi napar z mięty, serdecznie polecam ;)
  6. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    AnusiaP wydaje mi się ze doszło później do zaplodnienia u mnie, zdarzalo mi się mieć nieregularne cykle, takze wszystko się mogło przestawić
  7. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Martya, liczylam od 1 dnia ostatniej miesiączki czyli 21 grudnia,
  8. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Hej. Bylam dziś u ginekologa. Z moich obliczeń wynikało ze to 7 tydzień jednak Pani doktor powiedziała ze to 5 tydzien, kazala przyjsc za tydzień zobaczyc czy wszystko dobrze i czy płód się rozwija. Na usg widać już pęcherzyk także żywię nadzieję, że będzie dobrze ;) Anik strasznie Ci...
  9. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Jutro ide do napromedici a 3marca do dr redzko. Zobacz jak wrażenia ;)
  10. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Z okolic. To moja pierwsza ciąża także jestem zielona w tym temacie ;)
  11. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Urszula86 a to na nfz ?
  12. CzekamNaMojCud

    Ginekolog prowadzący

    Jakiego lekarza polecacie do prowadzenia ciąży? Jaką macie opinie o doktorze Redzko ?
  13. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    @anik daj znać jak będziesz miała wyniki
  14. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Acgug, dzięki za odpowiedzi :) od kilku dni śpię w staniku bo w nocy przy przekrecaniu bolały mnie piersi, albo gdy mój Mąż w nocy rękę zarzucał :)
  15. CzekamNaMojCud

    Wrześnióweczki

    Kobietki mam pytanie, a może nawet dwa ;) po 1 czy mogę pić mięte w ciąży? Wczesniej jakos mi tak nie smakowało teraz pije min 1 kubek dziennie. Druga sprawa czy to normalne ze pobolewa mnie brzuch? Ból podobny do bólu miesiaczkowego ale jest krótszy, mniej intensywny no i do tego bolą mnie...
Wróć
Do góry