Heh, ja zakladam, ze najwazniejsza w tej dziedzinie jest szczerosc i jesli zwyczajnie nie ma ochoty, to powiedziec, ze nie dzisiaj, ze sie nie ma nastroju, ze jakos sie nie chce, jesli jest powod konkretny, to go podac (jestem zmeczona, boli mnie to czy tamto, chce mi sie spac etc.).
Co do...