reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
Mnie sie marzy 4 lata roznicy miedzy dziecmi. Z kilku powodow, ale glowny jest taki, ze wtedy corcia chodzilaby juz do przedszkola, wiec mialabym wiecej czasu dla drugiego maluszka. No i chodzilaby juz od jakiegos pol roku, wiec nie wiazalaby jednego z drugim (ja ja odpycham, idzie do przedszkola, bo jest dzidzius).
Niestety moj maz nie chce miec wiecej dzieci. Wiec chyba nici z moich planow ;-(
A z ciekawostek, to najbardzie podobaja mi sie duze roznice wieku miedzy dziecmi :-) Miedzy mna i moim bratem jest 11 lat roznicy i zawsze bylo super. szkoda, ze rodzicom plan nie wypalil i ze po 10 latach od mojego brata nie ma trzeciego baka ;-)
 
reklama
Wiem ze przedszkole to fajme rozwiązanie jesli ma kto pomóc dziecko zaprowadzic do niego i odebrac bo z drugim maluszkiem ciezko tak doginac....
 
hmm myśle że dzieci powinny wychowywać się razem, najlepsza wg mnie różnica wieku to max 3lata choć i tak to dużo. U nas jest różnica ponad 5 lat i jest tragedia, ale to rółnież może wiązać się z tym, że chłopcy nie są rodzeństwem
 
Różnica wieku między moimi dziećmi wynosi 12 lat i ma to swoje plusy i minusy.Plusem napewno jest to że nie mam dwójki maluchów do obslużenia.Taka duża różnica wieku sprawia że wszystko wydaje się nowe i czasem uciążliwe-to minus.Decyzja jst więc indywidualna
 
Ja zawsze chciałam równe 2 lata ale że nie wychodziło to będzie 2 i 4 miesiące .Fajnie tylko mnie te upały przerażają ;-)
 
My planujemy następnego dzidziusia za jakieś 2-3 lata (większej różnicy wieku bym nie chciała), ale jak sie nam wszystko poukłada to zobaczymy, chociaż jeżeli o mnie chodzi, to mogłabym już być znowu w ciąży:-p :-D
Mi z kolei popękała pochwa, chyba nawet na całej długości:no: :-( :sick: , lekarz zszywał mnie po porodzie godzinę i cholender boję się, że przy następnym porodzie popękam w tym samym miejscu:eek: :dry: :baffled:. Szwu po nacięciu w ogóle nie czułam, ale te szwy w środku spowodowały, że 2 tyg. miałam wyjęte z życia:no:.W porównaniu z porodem połóg był okropny.:baffled:
A co do miesięcy na które będę ciążę planować, to od marca do czerwca. Nie chciałabym chodzić w największe upały z największym brzuchem. Z Alicją w środku musiałam przeżyć lipiec zeszłego roku, który był koszmarny:no: Poza tym to też zodiakowo dziecko między III-VI by mi pasowało:-p;-) :-D :laugh2:
 
my byśmy chcieli, aby róznica między naszymi dzieciakami nie była wieksza niż 2 latka...

tylko z drugiej strony, chciałabym najpierw przeprowadzić sie do naszego wymarzonego domku (którego jeszcze nie mamy:sick:) i tak naprawde nie wiadomo kiedy miec bedziemy...

...więc, no cóż w mieszkaniu z dwójką dzieci tez da sie żyć..a poza tym ja to w sumie cały czas w ciąży mogłabym chodzić;-);-);-)
 
dla mnie ciąza to koszmar... podziwiam te dziewczyny które uwielbiaja ten stan.....
ale chce nastepna dzidzie nie wiem jak cąze pzezyje ale 2dzieci musi byc...
 
reklama
dla mnie ciąza to koszmar... podziwiam te dziewczyny które uwielbiaja ten stan.....
ale chce nastepna dzidzie nie wiem jak cąze pzezyje ale 2dzieci musi byc...
Heksa naprawdę masz aż tak koszmarne wspomnienia z ciąży:szok::eek:. Dziewczyny zazwyczaj mają koszmarne wspomnienia z porodu a nie z samej ciąży.:dry:
 
Do góry