reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam dwoletnią różnicę, dokładnie rok i 9 miesięcy. Na razie dziewczynki mają mało wspólnego, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
 
reklama
dopóki nie było z nami Zuzanki to chciałam mieć czteroletnią przerwe, ale kiedy sie urodziła wszystko sie zmieniło, myślę że dwa lata wystarczy:-)
 
bara82 u nas już 2 letniej różnicy nie będzie bo synek 2 tygodnie temu skończył 2 lata :-) mam nadzieję że udadzą nam się te 4 lata :cool2:
 
Dziekuje za takie mocne wyjasnienia zapytalam ot tak bo czasem to róznie sie mysli ja jestem po cesarce i nie mam zakazane ze za 2lata po 7m-cach juz mozna. ja chce 2 bo chce w koncu urozic dzidzie u układac nasze zycie swoje bo tak to zaczne wspinac sie do góry potem trach ciąza i wszystk znowu legnie w grózach tak jak teraz.....
 
no ja właśnie nie po cesarce ale w wypisie ze szpitala mam adnotację żeby 3 lata wstrzymać się od kolejnej ciąży,
przyznam że nie spytałam wtedy w szpitalu dlaczego mi to napisali,
a potem pytałam gina to mi powiedział
no troszkę bardziej pani popękała niż normalnie, ale on tak zawsze wszystko delikatnie ujmuje a mam napisane że mi pękła szyjka na całej długości, trochę się boję bo poczytałam w necie i podobno taka ciąża po pęknieej szyjce jest od początku ciążą zagrożoną a ja już 1 ciążę przebyłam całą na zwolnieniach lekarskich i przyznam nie chciałabym drugiej :sick:
 
No to nie zazdroszcze ja pól ciązy pracowałam a pół lezałam w szpitalu mniej wiecej 2 tyg w szpitalu a dwa w domu...
mam nadzieje ze jesli sie uda ti nastepna bedzie łatwiejsza.....
 
o widzę heksa że jesteś majówka tak jak ja tylko rok późniejsza :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
no to teraz sie przepleciemy;-)
albo za rok gdzies w miesiącach spotkamy:-D :-)
a wiesz juz na jaki m-c bys chciała??
bo ja miedzy kwietniem a czerwcem
 
ja do ostatnich urodzin Krystiana chciałam jesienne dziecko, bo wtedy się w ciąży chodzi:
I trymestr wiosna
II lato (dużo wooców i warzyw świeżych mi tego bardzo brakowało w ciąży z synkiem)
a III jesienią

ale jak kupowałam jedzenie na urodziny synka np. pomidory po 10zł to stwierdziłam że co tam ciąża to tylko 9 miesięcy (w moim przypadku za pierwszym razem 8) a urodziny sie co roku wyprawia :cool2: i chcę letnie dziecko (od połowy maja do września) bo wtedy wszystko tanie jest :laugh2: :laugh2: :laugh2:

a tak naprawdę to jest mi wszystko jedno żeby tylko zdrowe było :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
tak zgadza sie ja naprzykład nie chciała bym tej koncówki chodzic w upalne lato bo to katorga..... i w środku zimy bo brzuch wielkii te kórtki grube
 
Do góry