reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
Heksa naprawdę masz aż tak koszmarne wspomnienia z ciąży:szok::eek:. Dziewczyny zazwyczaj mają koszmarne wspomnienia z porodu a nie z samej ciąży.:dry:

ja mam z ciąży ale po 2 latach od porodu już trochę lżej wspominam, w zeszłym roku jeszcze mówiłam że drugie to chyba adoptuję :-p
a poród to już pestka, co tam kilkanaście godzin do 8 miesięcy wcześniej
 
reklama
no niestety ja na poczatku mówiłam ze nastepne to jak mąz przez ciaze bedzie chodził ja cc przezyje i dalej....
nie wiem ale psychicznie i fizycznie byl to jeden wielki koszmar...... nie ze nie chciałam Nati chciałam i była planowana wszystko super ale.... ciąza.... nie wiem jak druga przezyje...
 
no niestety ja na poczatku mówiłam ze nastepne to jak mąz przez ciaze bedzie chodził ja cc przezyje i dalej....
nie wiem ale psychicznie i fizycznie byl to jeden wielki koszmar...... nie ze nie chciałam Nati chciałam i była planowana wszystko super ale.... ciąza.... nie wiem jak druga przezyje...

ja próbuję sobie wmówić że wszystko już w pierwszej przeżyłam to druga będzie idealna :-);-)
ale jak pisałam czekam jeszcze rok na ewentualne zaczęcie starań to jeszcze mam czas na zastanawianie :cool2:
 
Między moimi dziećmi różnica wynosi 3 lata i 2m. Jestem z niej bardzo zadowolona i ciesze się ,że mi się udało .Choć nic do końca chyba planować nie można bo życie "płata "figle i z jednej córeczki "zrobiły" się dwie.Tak to jestem mamą rozbrykanej trójki!

A co do ciąży to także żle znosiłam ten niby naturalny stan.Na szczęście zdrowe dzieciaki wszystko są wsatnie wynagrodzić.
 
Hej. U mnie też różnica wieku będzie 3 lata i 2 miesiące i myślę że będzie super. Majka jest opiekuńcza i bardzo pomocna wiem bo siostra ma pół roczna córkę i moja mała jest tym faktem zachwycona, dlatego jestem dobrej myśli :tak:.
Mieszkamy w domku, dwa pokoje z czego jeden połączony z kuchnią więc bedzie trochę ciężko i podobnie jak ewaII chciałam najpierw przeprowadzić się do nowego domu, którego szukamy już 2 lata ale co tam jak będzie ciężko to będzie większa motywacja do działanie w kierunku zmiany domu. Tym bardziej że planujemy jeszcze jednego brzdąca:tak::-D maksymalnie za 4 lata.
 
Cześć Ania:-)
Jak już gdiześ pisałam mnie również podoba sie model 2+3 tyle że to czy będzie trzecie będzie zależało od tego w jakiej kondycji będę po odchowaniu dwójki. Obecnie jestem w trakcie robirenia drugiego. Jeśli by tera się udało to różnica wieku byłaby niecałe trzy lata:tak:
 
Hej Dziewczyny:)
a u nas 10 lat różnicy:)
mam siostrę 6 lat młodszą i zawsze sobie powtarzałam: NIGDY TAKIEJ DUŻEJ RÓŻNICY:) a tutaj wyszło jak wyszło:) na szczęście Justysia jest tak wspaniałą siostrą że pewnie postaramy się za to o jakiś medal dla niej!!!!!
 
Między mną a moim młodszym bratem jest dokładnie 7 lat różnicy i wiem,że to dużo; przynajmniej w naszym przypadku. Dlatego chcałabym by miedzy moimi dziecmi było mniej latek różnicy, np. 3 Teraz moja córcia ma prawie1,5 roczku i mnie dopada już myśl o kolejnym dzidziusiu :happy2:
 
reklama
Między moimi dziećmi jest 7 lat, ale to trochę za dużo:eek:. Wydaje mi się , że najlepsza różnica to 2-3 latka. Chociaż ja mam lepiej z tego względu, ze córka mi dużo pomoże, a jakby była młodsza to pewnie by tak nie pomagała
 
Do góry