reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
dokładnie Między mną a siostrą jest 7lat różnicy i dopiero teraz coś się dogadujemy Także wolę się przemęczyć z rok-dwa ale potem patrzeć jak dzieci bawią się i żyją razem
 
reklama
Tak jak ja sie teraz mecze:-D;-)ale w sumie "mi mowia",ze dobrze zrobilam;-),ze mam tak szybko dzieci. Bo np moja ciocia ma 3jke dzieci w odstepach co 6lat..
 
Między moimi dzieciaczkami jest prawie 3 lata różnicy (córka urodziła się 14.11. a syn skończył 3 lata 30.11). Jak mała miała 2 miesiące usłyszałam od syna piękne słowa: "Mamo dziękuję ci bardzo,że poszłaś do szpitala i urodziłaś mi siostrzyczkę! Kocham ją bardzo, nie jestem już sam". :-) Dzieciaczki dogadują się super i zaczynają się ładnie razem bawic. Więc cieszę się,że zdecydowaliśmy na taką różnice. Jak dla mnie to w sam raz!:-D
 
Między moimi dziećmi jest 9 lat różnicy ,nie było to celowe ale tak jest.Między moim mężem,a jego siostrą jest 10 lat różnicy.Ja mam 2 siostry starszą rok i 9m i młodszą rok i 9 m .Dla każdego coś miłego.Pozdrawiam
 
hm.... weszłam podczytać jak się to układa;-)
za kilka (lub kilkanaście:-p) dni urodzę pierwszego dzieciaczka i zastanawiam się właśnie kiedy zdecydować się na drugie maleństwo. :confused:
Myślę, że jak córeczka podzie do przedszkola, czyli około 2-3 lat różnicy by było pomiędzy dziećmi. A jak będzie, to czas pokaże:-D
 
My jesli sie kiedykolwiek zdecydujemy, to miedzy dziecmi bedzie spora roznica wieku tak ok. 5 lat. Jednym z powodow jest to, ze chce najpierw odchowac jednego, by moc z nowa "sila" rownie dobrze zajac sie drugim dzieckiem:tak: Ponadto chce troche popracowac i odpoczac od pieluch:tak::tak::-)
 
My z mezem oczywiscie tez chcemy jeszcze jednego małego człowieczka ... mysle ze takie intensywne starania rozpoczniemy w lipcu, sierpniu 2008 :-) ... ale moze wczesniej tez sie cos zdarzy ;-) ... pomiedzy mna a siostra jest 3 i pol roku różnicy ... swietnie sie dogadujemy, ale .... zawsze jest jakies ale ? :-D ... taki odstep pomiedzy dzieciaczkami bardzo by mi pasował :tak:
 
Moja Natalia ma teraz 4 miesiące. Tak sobie myśleliśmy, że pewnie obdarzymy ją bratem lub siostrą:cool2::laugh2::tak:, jak bedzie miała 3 lata. Czyli starania czas by zacząć od wakacji 2009roku, chyba, że zapragniemy jeszcze powiększyc rodzinkę wcześniej, może w przyszłe wakacje???
 
tez długo sie zastanawiałam jak róznica jest najlepsza dziś jestem w 23 tc druga didzia urodzi sie jak KORNELKA bedzie miała 2, 9 msc rocznikowo 3 lata jest to dobra róznica Koko jest juz na tyle samodzielna ze bedzie mi jako mamie duzo łatwiej jak to będzie z zazdrością? opowiem w lutym2008 narazie bardzo sie cieszy i czeka
 
reklama
Moj synek ma teraz okolo 4,5 miesiaca. Mysle, ze gdzies w przyszlym roku bedziemy sie starac o kolejna dzidzie. Chcialabym zeby roznica byla kolo 2 lat.
 
Do góry