reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy nastepne dziecko????

Jaka różnica wieku między rodzeństwem będzie/albo jest??

  • 1 rok

    Głosów: 5 8,8%
  • 2 lata

    Głosów: 19 33,3%
  • 3 lata

    Głosów: 17 29,8%
  • 4 lata

    Głosów: 7 12,3%
  • 5 lat

    Głosów: 6 10,5%
  • 6 lat

    Głosów: 0 0,0%
  • 7 lat i więcej

    Głosów: 4 7,0%

  • Wszystkich głosujących
    57
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kubuś ma już prawie dwa latka, a mnie od jakichś 6 m-cy nęka myśl o następnym dzidziusiu :-)
Niestety warunki finansowo-mieszkaniowe nie pozwalają nam w tej chwili :-(
najfajniejsza dla mnie różnica to 3 lata-a to już nie wyjdzie..więc obstawiam u nas 4 lata różnicy :-D
 
chciałąm 5 latek tak azeby jasieńko juz mogl świadomie kochac i tulic(mam bardzo silne dzieciatko)
Choć chyba nam sie nie udało i w 2008 roczku bedziemy witać dziedziusia.

Narazie za wczesnie na badania gina
boje sie troszeczke bo w marcu 2006 miałam cesarke a w dodatku zarazili mnie gronkowcem(mam go w macicy) po 2 mieszkamy jeszcze u rodzicow w 1 pokoiku wiec ciezko zmiescicc sie z jednym a co dopiero 2

Trzymajcie kciuki w nastepnym tyg ide na badania :p

Pozdrawiam
 
witam! wcześniej bardzo chciałam, aby między dzieciaczkami było 3 latka różnicy, ale sytuacja zawodowa troszkę się zmieniła - zmiana pracy, i tak nie bardzo wypadało zaraz być w ciąży, więc plany o powiększeniu rodziny troszkę się oddaliły, ale pomalutku już się konkretyzują i na wiosnę przyszłego roku zaczynamy starania i jak się wszystko uda, to będzie różnica 4 lata :cool2::laugh2::cool2:

a dodatkowo fajnie by było jakbym zdążyła urodzić do czerwca, bo ciąża w okresie letnim jest chyba troszkę męcząca, te upały :-);-) a i dzieciątko zdąży się w lecie zachartować na zimę :happy::cool2:
 
Mnie zawsze marzyla sie roznica 3lata. I coz... Moja Amelcia konczy dzisiaj 3 latka , miesieczna Antosia spi na moim ramieniu. Jestem szczsesliwa, ze tak sie udalo, choc nie jest wcale latwo, bo jestesmy dopiero na poczatku tej drogi, ale mam nadzieje, ze za rok juz bedzie fajnie.
I wiecie co... po cichutku marzy mi sie jeszcze jeden okruszek... moze za trzy lata?:-):-D
 
a u mnie jest równe 6 lat różnicy
Natalka 27 05 2001
Bartuś 12 05 2007
i nie narzekam, uważam że jest optymalnie, przynajmniej na tym etapie bo przecież nie wiem co będzie za 5 czy 10 lat, ale staram się nauczyć swoje dzieci że są dla siebie najważniejsze, że muszą sie wspierać i o siebie dbać.
i chyba jak na razie się kochają :)
Bart nie może się doczekać aż Młoda wróci z zerówki, a Nati uwielbia bawić się w mammusię, jak się razem bawią to słyszę radosny szczebiot i chichy i jest super!!
 
reklama
chyba jestem w ciązy.:dry:
juz 2 tyg nie mam okresu, ijak by to teraz bylo jak by dzidzius sie urodzil to moja nataszka bedzie miala 1.5 roczku hm nie wiem co myslec. miesiac temu do pracy wrocilam. to nie to ze bym nie chciala bo 2 dziecko i tak chcialam miec hmm ptzynajmniej nie bede na starosc na wywiadowki biegac. hmmm myslenie mi sie wlaczylo.
 
Do góry