• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Misia-40

  1. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Trzymajcie się dziewczyny ciepło. Oby każdej udało się dotrwać do końca szczęśliwie i bez przygód😍 powodzenia😘🤞
  2. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    To mnie tam nie ma,nie dostałam zaproszenia😢
  3. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Hej dziewczyny co nic nie piszecie jak tam samopoczucie???😉
  4. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja nie dostałam żadnej wiadomości
  5. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    To ja mam na 8
  6. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    A na którą masz wizytę????
  7. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Mnie też czasami mdli i bolą piersi...ja też mam w czwartek wizytę będzie dobrze 😍
  8. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Hejka wszystkim jak mija wam weekend????Mam do was pytanko czy wam też chce się pić???? Jezu ile ja wody pije🤣🤣🤣
  9. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Ja nie mam żadnego przeczucia oby było zdrowe😃
  10. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    O Boże wy to macie objawy a mnie teraz nic nie dolega oprócz delikatnej tkliwości piersi czy to normalne????a wizyta za tydzień
  11. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    U mnie też pierwsze po 10 latach starań😍
  12. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie, trzymam kciuki 🤞
  13. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Tak mi przykro 😢
  14. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    U mnie szef dziś się pytał jak się czuje🥹a ja do niego że źle i pewnie niedługo na zwolnienie pójdę, a on że spoko tylko muszę przeorganizować wszystko 🤣ale damy radę
  15. M

    Listopadowe mamy 2026 🍂

    Będzie dobrze🤞
Wróć
Do góry