reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale powiem wam kochane ze taki stres mi sie dzisiaj wlaczyl po wizycie jak juz do mnie dotarlo ze punkcja juz w niedziele ze normalnie nawet jesc mi sie nie chce :)
A ogolnie to sie ciesze bo na stymulacji schudlam 3 kg :) gdyby nie to ze w pracy wpierdzielalam caly czas czekolade ktora to jeden pacjent przyniosl to drugi to pewnie z 5 by mi zleciala :)
Trzymajcie kciuki za moja niedzielna punkcje oby byla dorodna w komoreczki ktore nam sie ladnie zaplodnia :)
 
reklama
Ale powiem wam kochane ze taki stres mi sie dzisiaj wlaczyl po wizycie jak juz do mnie dotarlo ze punkcja juz w niedziele ze normalnie nawet jesc mi sie nie chce :)
A ogolnie to sie ciesze bo na stymulacji schudlam 3 kg :) gdyby nie to ze w pracy wpierdzielalam caly czas czekolade ktora to jeden pacjent przyniosl to drugi to pewnie z 5 by mi zleciala :)
Trzymajcie kciuki za moja niedzielna punkcje oby byla dorodna w komoreczki ktore nam sie ladnie zaplodnia :)
Bedzie dobrze,bo i czemu mialoby byc inaczej!
 
Marluna jak wizyta?

Wczoraj mialam napisac, ale nie mialam sily bo bardzo bliska mi osoba otrzymala szokujaca diagnoze i dzis nie moge sie jeszcze pozbierac, ze sprawy z przebiegiem mojej ciazy odchodza narazie na plan dalszy.

Maluchy maja sie dobrze maja po 200 gram nie wiem czy to dobrze czy zle bo to jest 18 tydzien i 2 dzien wedlug obliczen lekarki.Jednak lozysko jest w dalszym ciagu przodujace, i niestety oba maluchy leza bardzo nisko.
Moja szyjka byla tylko zmierzona orjetacyjnie przez powloki brzuszne i jest jeszcze w miare ok ale nie perfekcyjnie.
Ogolnie dostalam zalecenia oszczedzania sie i jak sie da to w miare lezenia, za tydzien mam znow kontrole wiec pisanka jezeli mozesz to wpisz mnie na drugiego czerca w kaledarz wizyt.


Gosia co do wydzieliny z pochwy podczas stymulacji to u mnie bylo sporo i mysle ze to tez bylo zwiazane z zelem i moja wydzielina z pochwy, mialam bardzo czesto usg.
 
Jestem i się melduję. Ciężki dzień pełen wrażeń a z wizyty wyszłam jak zombi emocje opadły i w drodze powrotnej nie mogłam otworzyć oczu ze zmęczenia :) chyba lubię te adrenalinę :) ale mój mąż jest smutny że nie widział ;( pytałam czy można nagrać to powiedziała że na prenatalnych mogą dopiero nagrywać na płytkę czy cos...musi czekać jeszcze
 
Kciuków nie puszczamy :)

MAJ

27: pisanka89 – wizyta u gin prowadzącego ciążę w klinice
27: truskawka - wizyta przed crio
27:koralik83 - betowanie
27:gosia321 - wizyta kończąca stymulacje

28: Mgs - urodziny :)
30: Kajka*89 - wizyta w klinice przed crio
30: Falka - kontrolne usg w trakcie ciąży (bijące serduszko)
30: malutkikaczorek - kontrola progesteronu
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze
31: Nikaa - wizyta u gin prowadzącej ciaze
31:dorota1984-betowanie
31: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
1: ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
1: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciazę
2: marluna - wizyta kontrolna
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciazę
6: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6: Natula - wizyta z rozpisaniem stymulacji
6:malutkikaczorek - betowanie
6: Pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: MartinaM - wizyta kontrolna w trakcie ciąży
9: Madzionga - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: Nikaaa - wizyta u gin prowadzącego
14: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: kinia83111 - czerwiec wizyta kontrolna
17: pisanka89 - usg prenatalne
20: butterfly -wizyta z rospiska stymulacji
29: anika - wizyta u gin prowadzącego ciążę
W czerwcu: annemarie - histeroskopia

LIPIEC
8: Hess - usg ciąży

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać :)
 
reklama
Do góry