reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga, kupiliśmy romer kid II, teraz tez mamy z tej firmy i nie narzekam [emoji3] ja u gin byłam w czerwcu na kontroli po wymrożeniu nadżerki i wszystko było ok. Badań nie robiłam ale pewnie sie wybiorę jak do pol roku nie zajdę [emoji3] ja wiem, ze 3 miesiące to nic ale zawsze jak pojawia sie @ to jest smutek [emoji27]
 
reklama
Aga lekkie smarki już są, zobaczymy w którą stronę pójdzie. Komunię mieliśmy rok temu.
 
No niestety trzeba teraz przetrwać najbliższe pół roku bo tak to chyba będzie.
Basia zdrówka!
 
Basia szybkiego powrotu do zdrowia, mój już zaczyna kaszleć więc boję się, że dołączę :(
 
U nas w przedszkolu ( tzn tam gdzie pracuje ) było dzisiaj 6 maluchów na 24 [emoji33] cos panuje bo przychodnia była pełna dzieci ..
 
Basia zdrówka, niestety taki okres trzeba przetrwać, ja tez w domu bo Tymke jest niewyraźny a nie chce aby go całkiem rozłożyło.
Byłam dzisiaj na usg genetycznym, wszystko dobrze wstępnie lekarka mówi że dziewczynka ale jest jeszcze wczesnie a dziewczynki lubia płatać figlę , więc się nie nastawiam ;-)
 
Aga najważniejsze, że zdrowe a co to mniejsza o to.

Basia to bardzo mało dzieci u Was było, ja nie wiem jak u nas bo przyprowadzam 5 minut po otwarciu i odbieram 3 minuty przed zamknięciem.
Nie wiem co robić, Jakub mi zaczyna kaszleć, katar jakiś lekki ma ale nie widać, żeby chory był a wolałabym, żeby się nie rozłożył i zastanawiam się czy nie iść do lekarki, żeby mi dała powiedzmy 2 lub 3 dni zwolnienia i coś na "podciągnięcie" czy czekać aż go weźmie tylko wtedy pójdę na całego na to zwolnienie a wolałabym tego uniknąć. Nie wiem co robić.
 
reklama
Taka j dokładnie najważniejsze ąby było zdrowe. Weź sobie opiekę, ja tak miałam ostatnio posiedział w domu 3 dni plus weekend i elegancko nam chodził 3 tyg do przedszkola a szkoda aby to się skończyło na antybiotyku. U mnie Tymek własnie ma kaszel taki duszący , suchy , kataru praktycznie nie ma ale ten kaszel wrr, siedzimy w domu
 
Do góry