reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
Ja kupiłam rozm 1 wczoraj 1 paczkę tylko do szpitala. Pampers premium care- używam je już 18mcy z córką i są jak dla mnie najlepsze. Fakt cena, ale coś za coś... a takto mam już magazyn rozm 2 :) córka urodzila się 3600 i od razu dwójki miałam. W szpitalu tylko 3 dni na jedynkach;)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
I ja też je zachwalam. Przez Allegro kupiłam 6 paczek po 80 sztuk za dobrą cenę.
Mój się urodził 3330g, spadł do 3kg i nosił przez dwa tyg rozmiar 0....
Potem jedynki dość długo i 2.

Teraz mam 44 sztuki rozmiar 1 do szpitala, a resztę w domu już rozmiar 2.
 
c007c87f2c8b9238a67fb7d7ad440ac12d4226f0.jpg
9c78e2b4c796b389ce8e752489421f9154ddc81a.jpg
Zastanawiam się czy nie odkupić. Mi się róże podobają, a tu jest wszystko dobrane z wyjątkiem hello kiti. Za 60 euro.
 
Ja kupilam z babydream pieluszki bo u nas w rodzinie wszyscy zachwalaja
Poki co wzielam 1 paczuszke 30szt za 10zl bo promocja byla i mysle ile jeszcze kupic czy z dwa opakowania jeszcze ? Czy jedno i dwojki kupic na wszelki wypadek ? Sama nie wiem....

thgfflw1k3inkyc3.png
Ja tez mam małą paczke z babydream 1, i jak urodze to mąż kupi w rossmanie odpowiedni rozmiar (zalezy jaki Szymek bedzie duzy) wiec kupi albo 1 albo 2 ;) tak wiec na powrot do domu juz beda czekaly pieluchy ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry