reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
1477654838-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chrzcilismy starsza bez ślubu raczej nie bylo problemu ale ksiadz musial sobie pogadac ze jak to i tak dalej ale zgodzil sie :-)

My nie szczepimuy ani na pneumokoki i rotawirusy ale za to szczepilismy 6w1 i nie bylo zadnego problemu po szczepieniu

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też nie było problemu z chrztem, zapytał się tylko które dziecko jak pierwsze to nie robią problemu, przy drugim już jest gorzej. My szczepilismy 5w1 i wszystko było dobrze, na pneumokoki i rotawirusy nie szczepimy
 
Jestem w szoku ze można mieć problem bo nie ma się ślubu kościelnego. Poważnie Nigdy nie zrozumiem tego polskiego toku myślenia zwłaszcza księży i starszych pan.
 
No robia problem tak jak mi to tlumaczyl znajomy ksiadz chodzi o to ze jak sie chrzci dziecko to bedzie sie je w wiersze wychowywac a bez slubu ma sie grzech i zly przyklad dajesz dziecku cos w tum stylu i dlatego robia problem

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio moj M byl chrzestnym i potrzebowal zaswiadczenia z kosciola ze ma sakramenty wszystkie to ksiadz mu nie dal bo mial adnotacje ze nie przyjmujemy po koledzie, a w innej parafii dali takie zaswiadczenie za pieniadze nie majac zadnego potwierdzenia ze te sakramenty ma :D Co ksiadz to obyczaj.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My chrzcilismy w kaczanowie. Ksiądz w ogóle nie robił problemu. Kumpela bez ślubu chrzci w Jadwidze i tez ksiądz nic nie mowil. Mi powiedział ze dziecko niczemu winne nie jest i jedyne co to komuni przyjąć nie mogliśmy. Co do szczepień to my wybraliśmy 6w1 i było okej;-) nie szczepie nic dodatkowego, boje sie nopow.
 
Do góry