reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja Ci nie pomogę jedyne co mogę Ci polecić to brzuszki jakiś pas wyszczuplajacy no i oczywiście dieta czyli jak najmniej potraw z białej mąki zero cukru natomiast dużo warzyw ryb i chudego mięsa kasze a po jakimś czasie powinno być widać efekty ja tak robię i działa tyle że potrzeba czasu na efekty
 
reklama
To jest zestaw ćwiczeń. Trwa około 40 minut. Tylko trzeba systematycznie to robić. Ja cwiczylam 3 razy w tygodniu, teraz dwa razy i już mi to super idzie. Początki to były straszne, brak kondycji. Już mam brzuszek prawie jak przed ciążą. I pupa też się ładniejsza zrobiła ;) ogólnie polecam wszystkim bo ja widzę że to działa :)
 
Jabłuszkowa jak ty to robisz ? Ja od 1,5 miesiąca codziennie ( ze trzy razy miałam przerwę po 2 dni ) albo biegam 40 minut albo skalpel. I jedynie co to faktycznie mniej obwisła jestem. ale jak było 7 kg nadwagi tak dalej jest... A nie jem dużo i słodycze też ograniczyłam do minimum :(
 
Na mój brzuszek to podzialalo. Mam tylko jeszcze taka brzydka kreskę po brzuszku ciazowym ale to ponoć zniknie samo. Może dorzuć jeszcze serię samych brzuszkow ? Wiem też ze sa takie aplikacje na telefon do cwiczen ale nie korzystałam jeszcze z żadnej. Jest też taka metoda ze chyba po 17 się nic nie je, tylko woda i tez można trochę kilogramów z czasem zgubic. Ale prawda chyba taka ze dużo zalezy od genów. Trzymam kciuki za ciebie w walce ze zbednymi kilogramami :)
 
Jabluszkowa dziękuję bardzo . Zamówiłam do tego jeszcze te african mango i mam nadzieję ze pomoże bo inaczej naprawdę sie do końca załamie już mam lekką depresję a co po takich wysiłkach jak nic mi nie pomoże. A co tam u was laseczki ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry