reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Nieufna jakie cudowne ciuszki! A rozmiary trzymaja? I ile kosztowaly to moze i ja zamowie!

Moja jeszcze nie pelza, tzn obraca sie wokol siebie na brzuchu, do tylu tez pojdzie, ale do przodu nie umie. Nie raczkuje ale juz wspina sie na kolana. Tez nie siada. Ale moj synek usiadl jak mial chyba z 8 mcy i prawie nie raczkowal a jak mial niecale 9 to juz stawal przy wszystkim

Moja mleko to tylko na spiocha albo jak ja usypiam. Jakas taka niemlekowa jest, syn byl mlekoholikiem hehe. Jak wstanie rano to nie jest wcale taka glodna i albo zje z 60ml na raty albo dopiero cos jak wrocimy po odprowadzeniu syna do przedszkola. Kaszek nie lubi...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nieufna jakie cudowne ciuszki! A rozmiary trzymaja? I ile kosztowaly to moze i ja zamowie!

Moja jeszcze nie pelza, tzn obraca sie wokol siebie na brzuchu, do tylu tez pojdzie, ale do przodu nie umie. Nie raczkuje ale juz wspina sie na kolana. Tez nie siada. Ale moj synek usiadl jak mial chyba z 8 mcy i prawie nie raczkowal a jak mial niecale 9 to juz stawal przy wszystkim

Moja mleko to tylko na spiocha albo jak ja usypiam. Jakas taka niemlekowa jest, syn byl mlekoholikiem hehe. Jak wstanie rano to nie jest wcale taka glodna i albo zje z 60ml na raty albo dopiero cos jak wrocimy po odprowadzeniu syna do przedszkola. Kaszek nie lubi...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie kaszki dajesz? Same czy z owocem?
 
Hejka:-)
Jejku mnie też zawsze denerwowalo jak Zosia zaczęła płakać, marudzić i ktoś mówil że pewnie głodna.

My 3lata po slubie dopiero zaczęliśmy się starać o dzidziusia. Zastanawiam się co my robiliśmy jak Zosi nie bylo:-)

Z nowości to ostatnio mamy bardzo ustabilizowany plan dnia i nocy i staram się go trzymać, i piski nieziemskie, takie wydaje gardlowe dźwięki i kaszle tak jakby specjalnie, jak się wygupiamy :-)

Madziolina u nas zwykła mleczna kaszka czasem z kleikiem ryzowym lub kukurydzianym. Bardzo lubi.

Coraz więcej raczkujacych dzieci, super czytać ze tak ładnie się rozwijają :-)
 
Witajcie dziewczyny. Juz od grudnia zeszłego roku podczytuje Was regularnie, jednak dopiero dzis zdecydowalam się zalogować na tym forum :-) Jestem mamą Wiktorka ur. 16 lipca. Mój mały awanturnik juz sie czołga jak żołnierz, siada normalnie i próbuje stawać. Co mnie niepokoi to to, że nie ma jeszcze jąder kostnienia tak swierdzono na badaniu bioderek. Lekarz zabronił stawiania na nogach a on sam się do tego wyrywa. Ciekawa jestem jak to u Was wygląda. Jezeli chodzi o kaszki to my jadamy Nominal. Mam nadzieje że będę mogła tu czasem o coś zapytać lub sama komuś doradzić.
 
reklama
Cześć Wiktorkowa :) U Nas na badaniu bioderek wyszło wszystko w porządku. A kiedy macie kolejną kontrolę?

Asia28 my mama też ułożony plan dnia i czasem jak coś Nam wypadnie to nie lubię jak Nam się rozwala ten plan :)

Kiedyś wspominałam Wam, że mój mąż nie chce się kochać (któraś z Was też o tym wspominała). Tyle razy próbowałam się dowiedzieć dlaczego i zawsze dawał mi wymijające odpowiedzi albo żartował, a wczoraj w końcu powiedział, że to dlatego że był przy porodzie i wszystko widział. Czuje się z tym okropnie :( czuje się tak jakbym go obrzydzała :(
 
Do góry