reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

W sumie najlepiej jakby się zaczęło tak nagle i niespodziewanie bo takie czekanie to chyba też stresujące. Mam nadzieję, że się "wyrobicie" do terminu ;)
 
reklama
Aga tylko pamietaj co ci mówiłam. Jedź tam ,ja znajomej przypomnę .
Chyba juz wolałabyś mieć to za sobą !? ...a ja marzyłam o dotrwanie do skończonego 36...gdzie tam o 38 nawet nie marzyłam...
Co za pogoda! wtf???
 
Venicee tak szczerze to jak sobie przypomnę te upały w wakacje to teraz korzystam z tego, że jeszcze nie jest tak gorąco. Coś ostatnio bardziej wolę jak jest taka temperatura 15-20 stopni.

Aga jak tam, trzymasz się jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny [emoji6] przepraszam.. zaniedbałam was [emoji27] co słychać? Aga jeszcze 2w1? Taka j., jak chłopcy? Zdrowi? Venicee, a jak twoja pocieszna gromadka?
U mnie bez rewelacji.. Kuba przeplata choroby z przedszkolem.. skóra jest za to o wiele ładniejsza ale niestety dopadł go kaszel który już długo za długo trwa.. dostaliśmy skierowanie na Kubalonkę także muszę po weekendzie zadzwonić i umówić nam termin. Nawet się cieszę bo zdiagnozują mi go porządnie w jednym miejscu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia daj znać potem co Ci powiedzieli jak już będziesz po diagnozie. U nas to samo teraz czy choroby, Jakub trzymał się dobrze od początku roku szkolnego, jakieś katarki miał ale nic poważniejszego, za to 2 tygodnie temu przeziębił się (ale bez gorączki) i nie umiem go z tego kaszlu wyciągnąć, siedzę już 2 tygodnie na L4 i muszę teraz do pracy wrócić ale nie wiem jak to będzie. Głupio, że jedna choroba tak mnie rozwala psychicznie ale nawet się zaczęłam zastanawiać nad urlopem wychowawczym, teraz można chyba do 6 roku życia.
 
Hej dziewczyny,
U mnie bez zmian miałam szybko sie rozpakować a od 2 tyg wszystko się zatrzymało ehhh
w piątek byłam na ktg które musiałam powtarzać bo mała coś mało się ruszala ale zjadłam słodkie i się obudziła.
W środę mam się wstawić do szpitala jak się akcja nie rozwinie na ktg kontrolne.
Basia zdrowia życzę Kubusiowi oby go dobrze wybadali i zdiagnozowali.

 
Aga no popatrz, ja myślałam, że to kwestia już paru dni najwyżej. Może akurat do tej środy się sytuacja sama rozwiąże. Trzymam kciuki.
 
reklama
Aga spokojnie. Na pewno to stresujące ale jak jutro pójdziesz do tego szpitala to może coś wymyślą, żeby szybciej było.
 
Do góry