reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
U mnie gorączką minęła i też właśnie marudzi strasznie. No to czekamy na te ząbki ;) biedne te dzieciaczki tyle bólu przy wychodzeniu tych ząbków żeby pozniej i tak je stracić i znowu ból na nowe
 
U mnie gorączką minęła i też właśnie marudzi strasznie. No to czekamy na te ząbki ;) biedne te dzieciaczki tyle bólu przy wychodzeniu tych ząbków żeby pozniej i tak je stracić i znowu ból na nowe
Oj dokładnie u Leny narazie cisza ... coś mi sie wydaje ze długo jej będą wychodzić.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama mówi że im pozniej dziecko dostaje zęby tym lepiej że niby są wtedy mocniejsze. Ale to takie tylko zaslyszane z pokolenia na pokolenie ;)
 
Hej dziewczyny :) Jak tam Wasze maleństwa?
Już tyle miesięcy się nie udzielam , zaabsorbowana Julka:blink:
Ile ważą wasze maluchy ?
Pozdrawiamy;-) ;)
 
Hejo.
Filipek wazy jakies 8,3kg. Zasuwa juz po calym mieszkaniu. Czolga sie jak zolnierz na poligonie. Chce jesc wszystko to co my, a wez i mu nie daj to piłuje ze hoho
Ogolnie kochane dziecko. noc przesypia tylko czasem nad ranem sie przebudzi to wystarczy smoczek i lula dalej.
 
Mój ma 9kg. Próbuję się czolgac ale mu nie idzie jeszcze. Podnosi pupe do góry i opuszcza wtedy główkę i piszczy ze nie może się nic przesunąć.
Ja się zaczęłam rozglądać nad fotelikiem samochodowym. Polecicie coś ?
 
jabłuszkowa ja mam do starszego syna maxi cosi tobi 9-18 bardzo jestem zadowolona tylko troche mi sie w nim poci latem
moja gwiazda wazy 8 kg czołga sie juz jak szalona wszedzie tak dojdzie
 
Moja prawie 7 kg dwa zęby i w bujaczku potrafi usiąść a tak to czołga się do tyłu
Dziewczyny wklejcie wasze pociechy ja próbowałam wstawić zdjęcie ale mam z tym kłopot Pozdrawiam wszystkie wrzesniowki
 
reklama
Cześć dziewczyny,u nas ponad 8 kg,już siedzi wyprostowana jak struna,co do raczkowania to podnosi sie na rękach i paluszkach u nóg ale do przodu jeszcze nie ruszyła-bardziej obraca sie wokół własnej osi ;) No i ciągle nie obruciła się całkowice sama ma brzuszek-wygląda to tak jakby główka była baaaardzo ciężka i Karolka jeszcze nie opracowała jak ją podnieść.Natomiast z brzuszka na plecki daje rade.A ząbki idą,a z nimi okrutne płacze niestety...I wszystko ląduje w buzi...
 

Załączniki

  • 20170315_135356.jpg
    20170315_135356.jpg
    474,1 KB · Wyświetleń: 51
Do góry