reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Flammie my wynajęliśmy domek. Te domki nazywają się Zielone Zacisze. Dla nas fajnie, są 4 domki a przed nimi takie podwóreczko gdzie jest trawka i można kocyk rozłożyć i się pobawić. Domek sklada się z pokoju dość dużego z aneksem kuchennym i łazienką. Można poprosić właścicielkę o wstawienie łóżeczka niemowlęcego i o wanienkę :) ogólnie my jestesmy zadowoleni. Płacimy 150 zł za dobę, wg mnie dość dużo ale nam się podobało więc wynajęliśmy mimo to.
 
reklama
W Borysewie bylusmy tyle razy że dziewczynki już wszystkie zwierzęta mogłyby po imieniu wołać:-) czekamy aż Nikodem zacznie się interesować zwierzakami i znów będziemy jeździć.
Nad wodę to my raczej nad morze. Jeziorsko to za gowniarza bardziej wybieralismy i pod namiot. A na taki weekendowy wypad to do Skorzęcina ale to już nie łódzkie. Troszkę w bok, na zachód
 
Iwona a Ty jesteś z Lodzi?:) a Ty Flammie czemu te okolice? Przyjeżdżasz do PL na wakacje i masz w okolicach Lodzi rodzinę?:)
Muszę obczaić ten Skorzęcin, nigdy tam nie byłam, co tam jest ciekawego? Ja sobie nie wyobrażam z Natalką nad morze, ledwo do tego Uniejowa dojechaliśmy bo po 45 minutach już tak się znudziła jazdą że ryk nie z tej ziemi. Mąż tak się nie mógł skupić na jeździe przez to że nie mógł znaleźć miejsca docelowego i sie krecil i krecil. I tak bylo mimo że ja siedziałam z nią z tylu i zabawiałam. Popełniłam błąd ze przed wyjazdem pozwoliłam jej na drzemkę i rozpierała ją energia, tak to by pewnie lepiej zniosła. Następnym razem będę mądrzejsza ;)

Natalka mi się trochę opalila chyba eh, mimo ze stosuję krem z filtrem 50 i caly czas jest w cieniu. No trudno, co poradzić.
 
Z Wielkopolski. Byłe kaliskie a to taka granica wielkopolski, że miejscowości 5-10 km dalej to już łódzkie. Szczerze mówiąc bliżej i wygodniej nam do Łodzi niż Poznania
 
Hejj wybaczcie obiecalam pisac ale u mnie caly czas cos sie dzieje . W kwietniu zaliczylismy szpital prawdopodobnie z rota . DZIS mlody ma katar ciaza powoli do przodu juz 26 tc wiec jeszcze 10 tugodni mysle i bedzieny sis rozpakowywac . I drugi synus bedzie z nami .Cale dnie jestem sama z Adasiem bo tata zmienił prace i czasem zastanawiam sie jak ja daje rade. CO do sprzatanie moj stan pozwala na male porzadki wiec co unie i mam sile robie . A reszta z czasen .co do roczuku to połączymy z chrzcinami w restauracji :) tak po krotce .Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gwiazda masz pełne ręce roboty, będzie jeszcze więcej obowiązków jak już urodzisz. A czemu myślisz, że wcześniej urodzisz?

Karolina85 odetchnęłaś :)

Dziewczyny jak kąpiecie swoje maluchy? Mój wstaje mi z wanienki i jest mi ciężko go umyć. Z przebieraniem pieluchy też mamy przeboje :)

Nie mamy żadnych ubranek na taką ciepłą pogodę. Muszę chyba pojechać na zakupy bo mamy yulko jedne krótkie spodenki.
 
Do góry