reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Moja babcia i mama wiedzą :) gorzej z powiedzeniem tacie. Tego się boję najbardziej, ale z chłopakiem mieszkamy razem u moich rodziców, więc może nie zareaguje aż tak źle :) Dorabiam sobie, ale jako tako nie pracuje :) Mam wizytę umówioną na 5 marca. Ginekolog kazała mi kupić witaminę D3 i zrobić badania do tego czasu ;)
 
Moja babcia i mama wiedzą :) gorzej z powiedzeniem tacie. Tego się boję najbardziej, ale z chłopakiem mieszkamy razem u moich rodziców, więc może nie zareaguje aż tak źle :) Dorabiam sobie, ale jako tako nie pracuje :) Mam wizytę umówioną na 5 marca. Ginekolog kazała mi kupić witaminę D3 i zrobić badania do tego czasu ;)
Hej. Myślę że będzie dobrze też jestem młodą mamą mam 18 lat i 14 miesięczną córeczkę myślę że twój tata dobrze zareaguje, w ciąży warto też brać kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciąży. ☺
 
Tak,tak :) biorę kwas foliowy i witaminę d3. Po wizycie u ginekologa kupię jeszcze witaminki dla kobiet w ciąży:) akurat teraz się rozchorowałam.. Nie dość że katar i ból gardła,to do tego gorączka i wymioty.. Nie za bardzo mogę jeść.. Ale pije dużo wody. Będę musiała się umówić do lekarza niestety.. :(
 
Tak,tak :) biorę kwas foliowy i witaminę d3. Po wizycie u ginekologa kupię jeszcze witaminki dla kobiet w ciąży:) akurat teraz się rozchorowałam.. Nie dość że katar i ból gardła,to do tego gorączka i wymioty.. Nie za bardzo mogę jeść.. Ale pije dużo wody. Będę musiała się umówić do lekarza niestety.. :(
Ooo.. współczuję trzymaj się dużo zdrówka dla ciebie i dzidzi ☺
 
reklama
Do góry