reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Hej hej, melduję się dzisiaj z okazji mojego dnia testowania
Dzisiaj 12dpo, wczoraj wieczorem "coś" pojawiło się o czasie na teście, dzisiaj od rana identyczna sytuacja. Kreska na żywo wydaje się być różowa, ale jest tak blada że ciężko ją dostrzec a myślę że w 26dc to już powinna być dobrze widoczna kreska. Podejrzewam więc, że nic z tego nie będzie :(
Coś ciut przebija… może późno się kropek wgryzł.. kto wie, testuj dalej 🤞🏻🤞🏻
 
reklama
23dc przy cyklach 28 dniowych, czy tu są dwie kreski? 🙈
 

Załączniki

  • 5d2d22a3-5707-43ec-afdf-7c44d1b65fe5.jpeg
    5d2d22a3-5707-43ec-afdf-7c44d1b65fe5.jpeg
    17,9 KB · Wyświetleń: 157
Hej hej, melduję się dzisiaj z okazji mojego dnia testowania
Dzisiaj 12dpo, wczoraj wieczorem "coś" pojawiło się o czasie na teście, dzisiaj od rana identyczna sytuacja. Kreska na żywo wydaje się być różowa, ale jest tak blada że ciężko ją dostrzec a myślę że w 26dc to już powinna być dobrze widoczna kreska. Podejrzewam więc, że nic z tego nie będzie :(
Coś przebija✊✊💚
23dc przy cyklach 28 dniowych, czy tu są dwie kreski? 🙈
Są dwie ✊✊💚
 
Dziewczyny, doradzicie mi bo nie wiem co robić. Tydzień temu w sobotę rano zrobiłam zastrzyk z Ovitrelle i niedziela wieczorem/ poniedzilek rano prawdopodobnie miałam owulację. Tak mi się wydaje bo odczuwam zawsze ból w jajniku. Zawsze szłam tez na kolejny monitoring ale tak się złożyło tym razem, że nie miałam jak i dziś po tygodniu mam jakieś plamienia z takimi jakby mini skrzepami? Nie wiem czy to nie za wcześnie na jakąś miesiaczke ? Chyba po 7-8 dniach od zastrzyku to nawet nie miało by szansy się nic zagniezdZic. Test po ovitrelle o dziwo jest już biały.
Zastanawiam się czy na własną rękę brać luteinę czy się wstrzymać. Zawsze ją dostawałam po potwierdzonej owulacji. Niby jutro wieczorem mam wizytę już u swojego gin i tak nie wiem co robić żeby jakoś nie zawalić sprawy
 
reklama
Do góry