reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
U mnie chyba nic z tego dziewczyny... :( Na pinku wydaje mi się że kreska słabsza niż wczoraj wieczorem, a drugi test całkiem negatywny 😭😭
 

Załączniki

  • 20240318_061644.jpg
    20240318_061644.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 154
  • 20240318_062015.jpg
    20240318_062015.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 157
  • 20240318_062047.jpg
    20240318_062047.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 150
U mnie chyba nic z tego dziewczyny... :( Na pinku wydaje mi się że kreska słabsza niż wczoraj wieczorem, a drugi test całkiem negatywny 😭😭
Tylko beta odpowie na pytanie co się dzieje. Ja na obu widzę, ale faktycznie chyba powinny byc intensywniejsze chociaż trochę od wczorajszych.
 
Hej. U mnie dziś smutno (tak , jestem malkontentem :D ) , ale no wiecie niby nic nie zwiastuje ciazy, te moje bóle, migrena. Ale jednak chciało by siw te kreski zobaczyć;) jutro mam giną pod wieczór i mam nadzieję, że dowiem się czegokolwiek. Koleżanka na mojego pms mi wkładkę domaciczna proponuję, ale ona nie wie, że staramy siw powiększyć nasz dorobek.
Słonko ładnie świeci, a ja mam ochotę przeleżeć cały dzień i tylko oglądać serial. No nic piję kawkę, ogarniam co nie co i jadę na miasto.pare spraw pozałatwiać. Miłego dnia :*
 
Mnie dzisiaj zalewa jak w dni plodne, a dzisiejszej nocy średnio się wyspałam tak mnie piersi bolą., a z rana lekka biegunka. Niestety te objawy juz występowały bez rezultatu więc tylko mogę odliczać a nie się nastawiać na coś. Niby 4 dni po jestem, moze 3, więc za 4 dni maraton testowania włączam.
 
Mnie dzisiaj zalewa jak w dni plodne, a dzisiejszej nocy średnio się wyspałam tak mnie piersi bolą., a z rana lekka biegunka. Niestety te objawy juz występowały bez rezultatu więc tylko mogę odliczać a nie się nastawiać na coś. Niby 4 dni po jestem, moze 3, więc za 4 dni maraton testowania włączam.
No to ja Ci powiem, że w tym cyklu nie miałam swojego śluzu przedokresowego, nie miałam takiego wnerwia przedokresowego. Gdyby nie te moje bóle w podbrzusze, delikatne skurcze macicy, i mega mrowienie cyców i ta moja migrena, wyjątkowo m9cna od dnia owu już bym się nastawiała, że 12dpo wyjdzie kreska. A kreska 9 dpo by już wyszła? Chyba nie...
 
reklama
Do góry