reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2024
Postów
5
Witam jestem nowa na forum i proszę o poradę...okres ostatni miałam 1.03 trwał 3 dni gdzie zawsze trwał 7 dni okres kolejny powinnam dostać 29.03 mam regularne miesiączki co 28 dni. Dwa razy pękła nam prezerwatywa robiłam testy..negatywne okresu dalej brak brzuch boli jak na miesiączkę jestem strasznie rozdrażniona zmęczona i mnie mdli czy pomimo testów negatywnych moge być w ciąży? Czy któraś z was miała taką sytuację ??
 
reklama
Witam jestem nowa na forum i proszę o poradę...okres ostatni miałam 1.03 trwał 3 dni gdzie zawsze trwał 7 dni okres kolejny powinnam dostać 29.03 mam regularne miesiączki co 28 dni. Dwa razy pękła nam prezerwatywa robiłam testy..negatywne okresu dalej brak brzuch boli jak na miesiączkę jestem strasznie rozdrażniona zmęczona i mnie mdli czy pomimo testów negatywnych moge być w ciąży? Czy któraś z was miała taką sytuację ??
Zawsze mozesz sobie skoczyć na betę. Ale skoro testy negatywne to pewnie się coś poprzesuwało.
 
Witam dziewczyny dziś dostałam "okres" wygląda to dziwnie leci że mnie woda zabarwiona na różowo..nie wiem co myśleć strasznie mnie brzuch boli..nigdy nie bolał przy miesiączce dziś mam ginekologa jest sens iść czy mnie zbada podczas okresu ?
 
Hejka dziewczyny..okres dostałam dziś lecz wygląda bardzo wodnisty i jest różowy Leci ze mną woda..brzuch bardzo boli nigdy nie bolał przy okresie mam dziś ginekologa jest sens iść z tym okresem do lekarza ? Brzuch bardzo boli
 
Oczywiście że jest sens iść do lekarza i przedstawić mu cała sytuację która cię niepokoi od tego jest gin aby sprawdził co się dzieje tym bardziej że nie wygląda to na typową miesiaczke
 
reklama
Pojechałam do szpitala miałam USG pani stwierdziła że wszystko..miesiączka może tyle dni się spóźniać..i że te plamienia to okres wróciłam około 16 i czysciutko ani kropelki nie leci żadnych badań krwi mi nie zrobili nic kompletnie a okresu już nie ma xd
 
Do góry