Szwagierka miała rodzić w eskulapie, niestety Nikolka zmarła dobę przed terminem na cesarkę. W eskulapie nawet jej nie zbadali, tylko od razu odesłali do wyspiańskiego, tam też miała nieciekawe przejścia, a z kolei ja rodziłam właśnie na Wyspiańskiego i wspominam bardzo dobrze, mała miała...