Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny a mam jeszcze pytanie czy któraś z was pali papierosy ? Ja byłam właśnie w trakcie rzucania z tabletkami ale wiadomo w ciąży nie można ich brać teraz została mi tylko silna wola . Straszny nałóg
Ja jestem 10 miesięcy po ciąży pozamacicznej ale nie do końca pozamacicznej bo była w rogu macicy i nie miała gdzie rosnąć i pękła w 9 tygodniu , 5 min pozniej karetka by mnie zabrała i już bym dziś nie pisała z wami , straciłam 3 litry krwi do brzucha , dlatego teraz się tak bardzo boje. Czy...