• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: mama3❤️
  • Treść: Tematy, Wpisy
  • Sortuj według data
  1. M

    Styczniowe mamy 2027

    A jaki wynik miałaś cytologi jak można wiedzieć ?
  2. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dziewczyny czy kiedykolwiek któraś z was miała wynik cytologi nieprawidłowy? W sensie nie tylko w ciąży ale ogólnie ?
  3. M

    Styczniowe mamy 2027

    Pochwalę się moim bejbikiem ;) wczoraj na wizycie wszystko u bubci okej a wy macie zdjęcia ?
  4. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dziewczyny jestem po wizycie , serduszko pięknie bilo mamy 1 cm 😍
  5. M

    Styczniowe mamy 2027

    Ja skończyłam w maju 34 lata , w domu nastoletnie córki 😱😂marzy mi się chłopczyk ale co będzie to będzie oby zdrowiutkie
  6. M

    Styczniowe mamy 2027

    Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
  7. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dziewczyny a mam jeszcze pytanie czy któraś z was pali papierosy ? Ja byłam właśnie w trakcie rzucania z tabletkami ale wiadomo w ciąży nie można ich brać teraz została mi tylko silna wola . Straszny nałóg
  8. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dokładnie w takin dziale pakuje co parkingu
  9. M

    Styczniowe mamy 2027

    Ja jestem 10 miesięcy po ciąży pozamacicznej ale nie do końca pozamacicznej bo była w rogu macicy i nie miała gdzie rosnąć i pękła w 9 tygodniu , 5 min pozniej karetka by mnie zabrała i już bym dziś nie pisała z wami , straciłam 3 litry krwi do brzucha , dlatego teraz się tak bardzo boje. Czy...
  10. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dziewczyny a jak u was z ochotą na przytulanki ? Mi jakby spadło libido
  11. M

    Styczniowe mamy 2027

    U mnie też już widać powoli z OM 5+3
  12. M

    Styczniowe mamy 2027

    I mnie mocne krechy odrazu , 26 na dzień mamy wizyta USG 😁
  13. M

    Styczniowe mamy 2027

    Ja mam 5+2 czyli leci 6 tydzień
  14. M

    Styczniowe mamy 2027

    Dziewczyny założyłam grupę na FB , styczniowe mamy rodze w 2027 zapraszam serdecznie jak narazie jestem jedyną
Wróć
Do góry