Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej Dziewczynki. Melduję że ja wciaz w dwupaku, ale już dziś zostaje w szpitalu raczej - właśnie wypelnilam tone papierow ;)
Trzymajcie kciuki za Mariannę uparciuche co wyjsc nie chce i za mnie ;)))
Milego dnia!
Felicity trzymam kciuki!!!!! Oby to było juz to ! Coś czuję, że bedziesz pierwsza ;)
Moja uparciuszka póki co nic nie planuje ;))) chyba zostanie w brzuchu do poniedziałku ;)
Super tak sobie poczytać o Waszych maluchach :D Przy okazji zbieram pieluszkowe tipy i inne ważne informacje - przydadza się jak już Marianna w końcu się zdecyduje wyjść na drugą stronę brzucha :-)
My jesteśmy po kolejnym ktg i nadal bez zmian - tzn jest dobrze, skurczy większych brak i nie...
Ale tu się już dzieciaczkowo zrobilo ;) super! I bardzo wszystkim mamom z dzieciaczkami zazdroszcze.
Ale też nie ma co się łamać w końcu kilka weteranek nas brzuchatych zostało na bliżej nieokreślone dni października ;)
Miłego dnia!
U mnie bez zmian - mała wyjsc nie planuje. Ale KTG mowi ze...
Kusiak - gratulacje. Ty to się naczekałaś :) Fantastycznie, że już jesteście po :)
Moja jak tak dalej posiedzi w środku tez będzie miała słuszną wagę - póki co 3800.
Witam na świecie wszystkie nowe maluszki :D I wielkie gratulacje dla Mam :D Ruszyło się w końcu i może większość z nas zdąży przed końcem września.
Meldujcie się Mamy ile nas zostało?
U mnie wciąż bez zmian - ale dziś mamy doktora wiec może coś wymysli :D
Trzymam kciuki za wszystkie u ktorych się zaczelo! Żeby to już bylo to i poszlo lekko i sprawnie ;))))
U mnie się wyciszylo i po skurczach z czwartku i piatku nie ma śladu. Jutro lekarz. Zobaczymy co powie ;)
Trzymajcie się i czekamy na wiesci.
Ciekawe, ktora urodzi pierwsza ;)
GRATULACJE!!!! Piekna dziewuszka :) I jaka długa ! Co Ci wychodziło wcześniej na usg?
Zostało nas zatem 12 :) Ruszcie się dziewczyny :D
Rajo007 _ trzymam kciuki za Ciebie i Polę :)))))
Oby ta nasza 13-stka szczęśliwie, szybko i bezboleśnie wyrobiła się do 30-stego września :D
Trzymam kciuki - szczególnie za te, które właśnie mają wywoływane porody!
Bądźcie dzielne Mamusie i niech szybko i zgrabnie wychodzą na świat wszystkie Bobasy :)
U mnie wciąż nic - no, ale patrząc na...
GRATULACJE WSZYSTKIM MAMUSIOM Z OSTATNICH DNI ;)
Trzymam tez kciuki za nierozpakowane. Ile nas zostało?
Ja się melduje po pierwszym KTG - ktore niby nic nie wykazało ( czy skurcze na poziomie 34/40% to nic? )
Mam przyjść na kolejne w poniedziałek będe juz wtedy 1 dzień po terminie a na...
Melduję, że ja też wciąż w dwupaku i chyba nie damy rady przed terminem- chociaż wczoraj miałam takie okresowe bóle brzucha i pleców....
Dużo cierpliwości wszystkim nierozpakowanym i niech sie juz zacznie masowe wykluwanie się dzieciaczków bo zostało nam tylko 9 dni do końca wrzesnia ;)
Najgorsze są te bóle i pęcherz który nad ranem prawie pęka... Z jednej strony chce sie spać z drugiej sie nie da... Za to w dzień nadal jest super - kocham ten moj brzuszek ;)))
Szpital Bielański - ktos w nim rodzil w ostatnim roku? Interesuje mnie zarowno opinia o sn jak i o cc plus wszystko co jeszcze można powiedziec o oddziale polożniczym tego szpitala.
heheh też bym chciała zrobić mężowi przyjemność :D A tak poważnie, to póki co (a dziś miałam wizytę) ustaliłam z moim lekarzem, że nic nie robimy do terminu porodu czyli do 28 wrzesnia i albo mała się zdecyduje i wylezie (na co się nie zanosi) albo 29 w pon wpadm na dyżur do szpitala i patrzymy...
Dziękuję za info, mam wrażenie, że tam się jednak trochę zmieniło - przynajmniej na porodówce. No i z tego co słyszę w innych nie jest lepiej. O Zofii i Karowej też niestety słyszałam różne niepokojące wieści, o Madalińskiego nie wspomnę (poszarpali tam bardzo moją koleżankę plus połamali jej...
Dziękuję za info. Zobaczymy jak to będzie. Mam wrażenie, że o każdym szpitalu są dobre i złe opinie i wszystko zalezy od tego na kogo się trafi i pewnie też trochę zalezy od nastawienia :)
Kusiak ja tu jestem od samego początku jak sie dowiedziałam o ciązy - czyli chyba od początku lutego :D Tylko nie pisałam za wiele bo najpierw miałam zagrożenie, a potem jakoś nie mogłam się wstrzelić z czytaniem tego co u Was - ale od jakiś dwóch tygodni nafrabiam i jestem na bieżąco :D...
Mój za to jest zdania, że to trzeba b. indywidualnie oceniać :) (no i plotka o tym, że żony ginekolgów nie rodzą naturalnie nie wzięła się z niczego)
Jutro mamy wizytę więc pewnie będę wiedziała więcej - do terminu zostało nam jakieś 12 dni, więc czas już podjąć decyzję co i jak :D Ale chyba...
Hej Dziewczyny :)
Nie było mnie tu parę miesięcy - ale na Wrześniówkach od samego początku :) Przez ostatnich kilka dni przeglądałam co u Was słuchać żeby się nieco wdrożyć w temat :) GRATULUJĘ wszystkim rozpakowanym Mamom i witam wszystkie maluchy na świecie :)
Mam termin na 28.09. ale mój...
Hej hej,
nie było mnie trochę - nadrabiam zaległości i czytam co u Was. Trochę mi to zajmie, dlatego tymczasowo melduję tylko, że jestem i jest wszystko ok :)
Niestety dopadło grypsko i znowu w domu a tym samym więcej czasu na przeglądanie forum :)
Uważajcie na siebie i maluchy :)
:-)
Chwalę się i ja.
Mały człowiek ma już 1,53 cm. Widać pikające serduszko. Tętno wynosi 160 na minutę.
I co najważniejsze krwiak się wchłania i ryzyko jest coraz mniejsze :tak:
Kolejna wizyta za miesiąc na USG prenatalnym :)
Cześć Dziewczyny,
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne :-)
Sawi dziś chyba Ty masz swoją? Trzymam kciuki :)
Kusiak - cieszę się, że plamienie ustało. Musisz odpoczywać. Jak najwięcej leżeć.
zuzadar - trzymam kciuki. Czekaj do kolejnego usg. Może ciąża jest młodsza?
U...