• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyniki wyszukiwania dla pytania: *

  • Użytkownicy: Kooijka4
  • Sortuj według data
  1. K

    Ciężki wybór, potrzebuje porady.

    Hej , ja mam tarczycę jakieś półtora roku temu robiłam badania i moje TSH wyszło 23z groszem a dopuszczalne jest do 4,5 a mam 36 lat i staraliśmy się z mężem o dziecko starania trwały 3 miesiące bo gdzieś wyczytałam że najważniejsze przy tarczycy jest regularne branie tabletek codziennie o tej...
  2. K

    Listopadowe mamy 2020

    Ja też podejrzewałam że będzie córka tym razem bo mam całkowicie inne dolegliwości niż z moimi chłopakami ale jakoś w głębi cZulam że chłopak no i tak jest ☺️
  3. K

    Listopadowe mamy 2020

    Gratuluję 😉, ja też wczoraj się dowiedziałam że będę mieć 4-go syna 🤭 obecnie 16 tydzień , pozdrawiam 😉
  4. K

    Listopadowe mamy 2020

    Czesc dziewczyny jak myślicie to chłopiec czy dziewczynka 😉
  5. K

    Listopadowe mamy 2020

    Super gratuluję , a masz jakieś zdjęcie z USG ,mogłabyś wrzucić tak dla porównania tylko 😉
  6. K

    Listopadowe mamy 2020

    Tak , już nawet chorobowe miałam 2 tyg na ból w dole pleców
  7. K

    Listopadowe mamy 2020

    Ja mieszkam w UK oni tu nie mówią tak wcześnie dopiero 21 tyg mam następne USG i dopiero wtedy , ale prywatnie w 16 tyg można się dowiedzieć , ja mam 3synow i nigdy nie było pomyłki , zobaczymy jak teraz będzie
  8. K

    Listopadowe mamy 2020

    Ja mam 3 synów i ciekawość mnie zżera , za tydzień w sobotę się dowiem zapisałam się prywatnie na USG , trzymajcie kciuki , najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa 😉
  9. K

    Listopadowe mamy 2020

    Znacie już płeć swojego maleństwa ?
  10. K

    Listopadowe mamy 2020

    Hej listopadowe mamy ☺️😉
  11. K

    Listopadowe mamy 2020

    Hej 😉jestem listopadowa mama i nigdy nie rejestrowalam się na żadnym forum to mój pierwszy raz ☺️
Wróć
Do góry