Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej , ja mam tarczycę jakieś półtora roku temu robiłam badania i moje TSH wyszło 23z groszem a dopuszczalne jest do 4,5 a mam 36 lat i staraliśmy się z mężem o dziecko starania trwały 3 miesiące bo gdzieś wyczytałam że najważniejsze przy tarczycy jest regularne branie tabletek codziennie o tej...
Ja też podejrzewałam że będzie córka tym razem bo mam całkowicie inne dolegliwości niż z moimi chłopakami ale jakoś w głębi cZulam że chłopak no i tak jest ☺️
Ja mieszkam w UK oni tu nie mówią tak wcześnie dopiero 21 tyg mam następne USG i dopiero wtedy , ale prywatnie w 16 tyg można się dowiedzieć , ja mam 3synow i nigdy nie było pomyłki , zobaczymy jak teraz będzie
Ja mam 3 synów i ciekawość mnie zżera , za tydzień w sobotę się dowiem zapisałam się prywatnie na USG , trzymajcie kciuki , najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa 😉