reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny 16 tydzień i zdarzają mi się bóle brzucha i przy tym skórcze takie jak na okres najbardziej odczuwalne w podbrzuszu czy to jest normalne ?
 
reklama
Dziewczyny 16 tydzień i zdarzają mi się bóle brzucha i przy tym skórcze takie jak na okres najbardziej odczuwalne w podbrzuszu czy to jest normalne ?
Przeważnie takie bóle pojawiają się przez to że rośnie macica i dzidziuś 😉 mam tak co jakiś czas takie bóle miesiaczkowe obecnie 15 tydzień. Lekarz powiedział że to właśnie przez to że wszystko rośnie , ale nie należy oczywiście też tego bagatelizować. Jeżeli hole będziesz miała dość silne dokuczliwe czy też przy tym wystąpi krwawienie wtedy odrazu jedź na ip . Natomiast takie delikatne miesiaczkowe skurcze mogą być z różnych przyczyn np. Tjw. czy też możesz mieć jakąś infekcje czy jakiś stan zapalny . Najlepiej skonsultować się z lekarzem i nie czytać za dużo w Internecie ,bo akurat w sprawach diagnostycznych nie jest to najlepszy poradnik ... :p
 
Biore jak narazie 3 tabletki magnezu.To są takie lekkie bóle raz na jakiś czas.u doktora byłam parę dni temu ale tych buli wcześniej nie było.dzieki dziewczyny że tak szybko odpisalyscie mi .Z internetem to masz całkowitą rację lepiej nie czytać tego.
 
Cześć dziewczyny 😉 bardzo dawno mnie tu nie było, dużo się działo. Obecnie mamy 16tc, na pierwszym prenatalnym USG tętno maluszka wyszło 178 i lekarka zwróciła na to duża uwagę, przez to wzrosło mi prawdopodobieństwo wystąpienia trisomii 13 :( nie mogłam wykonać testu pappa i teraz Czekam na USG połówkowe za dwa tygodnie. Martwię się tym bardzo, chociaż ta lekarka powiedziała, że dziecko rozwija się dobrze i nie wydaje jej się żeby u takiego dziecka mógł pojawić się ten zespół pato... moja prowadzącą nie mówiła nic o tym tetnie, dopiero po prenatalnych jak jej powiedziałam to mówiła że faktycznie trochę podwyższone ale często jest tak że parametry są złe a później jest wszystko dobrze. Czy miała któraś z Was problem z twtnem u maluszka?
 
Cześć dziewczyny. Mnie też dawno nie było. Miałam trochę problemów zdrowotnych ale powoli się wszystko normuje. My też po prenatalnych. Z USG i PAPPa wyszło wszystko ok i prawdopodobnie będzie czwarty chłopak[emoji85] Obecnie 15 tydzień i termin się przesunął z 23 na 20 listopada [emoji846] widzę, że nie jestem sama w czwartej ciąży[emoji7] pozdrawiam Wszystkie brzuchatki[emoji8]
 
Cześć dziewczyny. Mnie też dawno nie było. Miałam trochę problemów zdrowotnych ale powoli się wszystko normuje. My też po prenatalnych. Z USG i PAPPa wyszło wszystko ok i prawdopodobnie będzie czwarty chłopak[emoji85] Obecnie 15 tydzień i termin się przesunął z 23 na 20 listopada [emoji846] widzę, że nie jestem sama w czwartej ciąży[emoji7] pozdrawiam Wszystkie brzuchatki[emoji8]
Gratuluję 😉, ja też wczoraj się dowiedziałam że będę mieć 4-go syna 🤭 obecnie 16 tydzień , pozdrawiam 😉
 
A myślałyście tak po cichutku, że tym razem będzie córka? Ja tak[emoji57] ale z drugiej strony z kolejnym chłopakiem pewnie mi będzie łatwiej w "obsłudze". Miałam nawet parę dni, kiedy mnie strasznie mdliło a z chłopakami nigdy tak nie miałam więc podejrzewałam dziewczynkę[emoji38] ale na USG zobaczyłam wszystko od dołu i o córce zapomniałam[emoji39]
 
reklama
Hej mamusie ja też się nie dawno dowiedziałam że moje marzenie o córce pryslo będę mieć czwartego syna 🙈🙊ale z USG prenatalnego wszystko ok jeszcze tylko wynik testu pappa jutro odbiorę A powiedzcie mi jakie witaminy bierzecie i czy magnez i witaminę d3 dodatkowo też lykacie?
 
Do góry