reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Rozwiązania
0
Dziewczyny 16 tydzień i zdarzają mi się bóle brzucha i przy tym skórcze takie jak na okres najbardziej odczuwalne w podbrzuszu czy to jest normalne ?

reklama

Kala34

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny 16 tydzień i zdarzają mi się bóle brzucha i przy tym skórcze takie jak na okres najbardziej odczuwalne w podbrzuszu czy to jest normalne ?
Przeważnie takie bóle pojawiają się przez to że rośnie macica i dzidziuś 😉 mam tak co jakiś czas takie bóle miesiaczkowe obecnie 15 tydzień. Lekarz powiedział że to właśnie przez to że wszystko rośnie , ale nie należy oczywiście też tego bagatelizować. Jeżeli hole będziesz miała dość silne dokuczliwe czy też przy tym wystąpi krwawienie wtedy odrazu jedź na ip . Natomiast takie delikatne miesiaczkowe skurcze mogą być z różnych przyczyn np. Tjw. czy też możesz mieć jakąś infekcje czy jakiś stan zapalny . Najlepiej skonsultować się z lekarzem i nie czytać za dużo w Internecie ,bo akurat w sprawach diagnostycznych nie jest to najlepszy poradnik ... :p

Rozwiązania
0
Biore jak narazie 3 tabletki magnezu.To są takie lekkie bóle raz na jakiś czas.u doktora byłam parę dni temu ale tych buli wcześniej nie było.dzieki dziewczyny że tak szybko odpisalyscie mi .Z internetem to masz całkowitą rację lepiej nie czytać tego.

Iwona1992

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny 😉 bardzo dawno mnie tu nie było, dużo się działo. Obecnie mamy 16tc, na pierwszym prenatalnym USG tętno maluszka wyszło 178 i lekarka zwróciła na to duża uwagę, przez to wzrosło mi prawdopodobieństwo wystąpienia trisomii 13 :( nie mogłam wykonać testu pappa i teraz Czekam na USG połówkowe za dwa tygodnie. Martwię się tym bardzo, chociaż ta lekarka powiedziała, że dziecko rozwija się dobrze i nie wydaje jej się żeby u takiego dziecka mógł pojawić się ten zespół pato... moja prowadzącą nie mówiła nic o tym tetnie, dopiero po prenatalnych jak jej powiedziałam to mówiła że faktycznie trochę podwyższone ale często jest tak że parametry są złe a później jest wszystko dobrze. Czy miała któraś z Was problem z twtnem u maluszka?

EWA 30

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Mnie też dawno nie było. Miałam trochę problemów zdrowotnych ale powoli się wszystko normuje. My też po prenatalnych. Z USG i PAPPa wyszło wszystko ok i prawdopodobnie będzie czwarty chłopak Obecnie 15 tydzień i termin się przesunął z 23 na 20 listopada widzę, że nie jestem sama w czwartej ciąży pozdrawiam Wszystkie brzuchatki

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Mnie też dawno nie było. Miałam trochę problemów zdrowotnych ale powoli się wszystko normuje. My też po prenatalnych. Z USG i PAPPa wyszło wszystko ok i prawdopodobnie będzie czwarty chłopak Obecnie 15 tydzień i termin się przesunął z 23 na 20 listopada widzę, że nie jestem sama w czwartej ciąży pozdrawiam Wszystkie brzuchatki
Gratuluję 😉, ja też wczoraj się dowiedziałam że będę mieć 4-go syna 🤭 obecnie 16 tydzień , pozdrawiam 😉

EWA 30

Rozwiązania
0
A myślałyście tak po cichutku, że tym razem będzie córka? Ja tak ale z drugiej strony z kolejnym chłopakiem pewnie mi będzie łatwiej w "obsłudze". Miałam nawet parę dni, kiedy mnie strasznie mdliło a z chłopakami nigdy tak nie miałam więc podejrzewałam dziewczynkę ale na USG zobaczyłam wszystko od dołu i o córce zapomniałam

reklama
Rozwiązania
0
Hej mamusie ja też się nie dawno dowiedziałam że moje marzenie o córce pryslo będę mieć czwartego syna 🙈🙊ale z USG prenatalnego wszystko ok jeszcze tylko wynik testu pappa jutro odbiorę A powiedzcie mi jakie witaminy bierzecie i czy magnez i witaminę d3 dodatkowo też lykacie?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
madziolina_p Listopadowe mamy 2019 Przyszłe mamy 4
E Listopadowe mamy 2019 Listopadowe mamy 2019 4589
Dita_333 Listopadowe mamy 2018 Listopadowe mamy 2018 31838
KaSia86 Listopadowe mamy 2017 Dzieci urodzone w listopadzie 2017 14805
EM Ka Listopadowe mamy 2016 Dzieci urodzone w listopadzie 2016 17934
ona_13 listopadowe mamy 2015 Przyszłe mamy 47
A Listopadowe mamy 2015 Dzieci urodzone w listopadzie 2015 15
K Mamy Listopadowe 2010( bez komentarzy) Dzieci urodzone w listopadzie 2010 0
kajunia Listopadowe mamy o sobie Dzieci urodzone w listopadzie 2007 243
Magda31 Witam listopadowe mamy! Jesteśmy tu pierwszy raz. Dzieci urodzone w listopadzie 2005 35
I Listopadowe brzuszki Listopadowe mamy 2018 707
M Listopadowe Mamusie 2015 Dzieci urodzone w listopadzie 2015 7
G Nasze brzuszki - LISTOPADOWE mamusie , zdjecia! :) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 793
Elayna Staraczki listopadowe 2012 :) Staramy się 14192
M Listopadowe mamuśśśki 2012 Ciąża, poród, połóg 6
A Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1064
holly101 Jak pięknie się rozwijają listopadowe Maluszki Dzieci urodzone w listopadzie 2010 597
nik_i Nasze listopadowe maleństwa Dzieci urodzone w listopadzie 2008 179
ibi Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 345
misia_q Listopadowe maluszki już po drugiej stronie brzuszka! Dzieci urodzone w listopadzie 2007 56
misia_q Listopadowe Mamusie 2007 - LISTA Dzieci urodzone w listopadzie 2007 0
ania_77 witajcie listopadowe mamusie Dzieci urodzone w listopadzie 2005 13
cammi Listopadowe brzuszki Dzieci urodzone w listopadzie 2005 451
A bobaski listopadowe i ich mamuski Dzieci urodzone w listopadzie 2004 63
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 166
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14431
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13346
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6904
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6