reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jej to faktycznie wyglądało nie ciekawie. Ciesze się że jednak wszystko było dobrze [emoji4]Na test pappa i drugie prenatalne dostałam skierowanie na NFZ więc na pewno nie chodziło o wyciągnięcie kasy. USG połówkowe już tydzień i mam nadzieję, że już będzie ok
Warto zrobić amniopunkcję. Mimo wszystko. Wiadomo że wszystkiego nie wykryje ale zawsze jest się chociaż trochę spokojniejszą. Ja teraz na prenatalne szłam jak na ścięcie i ciągle podczas badania czekałam kiedy w końcu coś runie, że znowu coś nie tak. To się popłakałam jak mi lekarz powiedział, że wszystkie pomiary idealne. Mówię do niego, że pewnie z krwi wyjdą źle nawet ze względu na mój wiek. I już znowu się nastawiałam na to że będzie amniopunkcja. Ale narazie jest dobrze. Teraz mam stresa przed połówkowymi [emoji849] Przy pierwszej i drugiej ciąży się tak nie stresowałam a teraz [emoji85]
 
reklama
Witajcie mamusie. Wróciłam na to forum po 6 latach. Mam już troje dzieci (2 chłopców i dziewczynka). To moja 4 ciąża, najbardziej męcząca. Ciągłe mdłości, ciągły smak żelaza w ustach. Napinanie się podbrzusza to standard. Teraz na 70% spodziewam się chłopca. Zaczynam 15 tydzień i zastanawiam się czy tylko ja nie mam jeszcze widocznego brzuszka? Mam trochę nadprogramowych kg ale nie jestem znowu tak gruba :o A Fasolek wg USG o tydzień większy niż z OM.

Wybaczcie ale nie nadrobię tego co pisałyście przez te ostatnie miesiące ;) Mam nadzieję, że wszystkie czujecie się w miarę dobrze i wyniki z badań wychodzą prawidłowe :*

Szukam sklepu z fajną odzieżą ciążową. Głównie jeansy. I najlepiej jakby miały jakiś patent zamiast tego bawełnianego pasa szerokiego. W poprzednich ciążach bardzo swędział mnie brzuch pod tym pasem...
Witamy[emoji3531] ja niestety z jeansami nie pomogę.U mnie teraz tylko legginsy i dresy na tapecie[emoji854] jakoś mi najwygodniej bo brzuszek już widać i czuję się jakbym była co najmniej w 7 miesiącu[emoji3064]
 
Ja teraz niektóre rzeczy kupiłam w Lidlu przez aplikacje z dostawą do domu. Jak dla mnie dobry stosunek jakości do ceny. Ale spodnie są chyba z pasem.
Witajcie mamusie. Wróciłam na to forum po 6 latach. Mam już troje dzieci (2 chłopców i dziewczynka). To moja 4 ciąża, najbardziej męcząca. Ciągłe mdłości, ciągły smak żelaza w ustach. Napinanie się podbrzusza to standard. Teraz na 70% spodziewam się chłopca. Zaczynam 15 tydzień i zastanawiam się czy tylko ja nie mam jeszcze widocznego brzuszka? Mam trochę nadprogramowych kg ale nie jestem znowu tak gruba :o A Fasolek wg USG o tydzień większy niż z OM.

Wybaczcie ale nie nadrobię tego co pisałyście przez te ostatnie miesiące ;) Mam nadzieję, że wszystkie czujecie się w miarę dobrze i wyniki z badań wychodzą prawidłowe :*

Szukam sklepu z fajną odzieżą ciążową. Głównie jeansy. I najlepiej jakby miały jakiś patent zamiast tego bawełnianego pasa szerokiego. W poprzednich ciążach bardzo swędział mnie brzuch pod tym pasem...
 
Ja też zamówiłam sobiepare rzeczy w Lidlu. Czekam na przesyłkę 😉
A co do amniopunkcji to się trochę boję, to niby zwiększa ryzyko poronienia 🤔 mam nadzieję, że nie bedzie wskazań
 
Witajcie mamusie. Wróciłam na to forum po 6 latach. Mam już troje dzieci (2 chłopców i dziewczynka). To moja 4 ciąża, najbardziej męcząca. Ciągłe mdłości, ciągły smak żelaza w ustach. Napinanie się podbrzusza to standard. Teraz na 70% spodziewam się chłopca. Zaczynam 15 tydzień i zastanawiam się czy tylko ja nie mam jeszcze widocznego brzuszka? Mam trochę nadprogramowych kg ale nie jestem znowu tak gruba :o A Fasolek wg USG o tydzień większy niż z OM.

Wybaczcie ale nie nadrobię tego co pisałyście przez te ostatnie miesiące ;) Mam nadzieję, że wszystkie czujecie się w miarę dobrze i wyniki z badań wychodzą prawidłowe :*

Szukam sklepu z fajną odzieżą ciążową. Głównie jeansy. I najlepiej jakby miały jakiś patent zamiast tego bawełnianego pasa szerokiego. W poprzednich ciążach bardzo swędział mnie brzuch pod tym pasem...
Ja nie wiem czy mam brzuch ciążowy , czy opuchlizne głodowa ;p , ale czuje się strasznie bo pierwszy raz w życiu mam rozlany brzuch dosłownie . Nie jest taki jak w poprzednich ciazach że było widać że jest on ciążowy , tu wygląda dosłownie jakbym się pozadnie upasła..... 😂
 
Ja się zastanawiałam czy to już brzuch ciążowy czy nadal moje sadełko 😂 ale od początku ciąży schudłam 2kg mimo że apetyt dopisuje 😁 także to już raczej ciążowy brzuch 🤰
 
reklama
No mam podobne odczucia. Do tego wiecznie mam wzdęcia. Już nie wiem co jeść. Odrzucilo mnie całkiem od słodkiego. Jem chleb z masłem i pije wodę lekko gazowana. Tylko po tym czuje się ok.
Boje się krzywej cukrowej bo na bank mnie cofnie po takim słodkim :( a glukoza we krwi ciagle w górnej granicy na czczo.
 
Do góry